Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jesteśmy pewni, że obejrzałeś przynajmniej jeden z filmów z serii o Terminatorze. Filmy te zaliczają się do kategorii sci-fi oraz filmów akcji. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w latach 1984 do 2029. W filmach wystąpiły takie gwiazdy jak Arnold Schwarzenegger jako Terminator, Michael Biehn jako Kyle Reese, Linda Hamilton jako Sarah Connor, Paul Winfield jako Lt. Traxler.

Historia koncentruje się wokół młodej kobiety o imieniu Sarah Connor, która w przyszłości urodzi syna. Stanie on na czele grupy bojowników, walczącym przeciwko maszynom, które chcą zdobyć kontrolę nad ziemią. Aby unicestwić Sarę Connor, na Ziemię zostaje wysłany cyborg Terminator 2 model T-800.

Ciekawym zjawiskiem jest wewnętrzna zmiana Terminatora. W pierwszym filmie pojawia się po to by zniszczyć Sarę, ale wraz z kolejnymi odsłonami jego charakter staje się coraz bardziej pozytywny.

Nie ma chyba takiego fana Arnolda Schwarzeneggera, którego nie zainteresowałaby przedstawiona figurka Terminatora 2. Jest to wierna replika modelu T-800, w najdrobniejszym szczególe oddająca jego wszystkie cechy charakterystyczne. Jest to idealny prezent dla każdego wielbiciela filmów o cyborgu z przyszłości.

Czym wyróżnia się nasza replika? Tak jak i pierwowzór, miniatura Terminatora 2 została wykonana z metalu. Posiada świecące na czerwono oczy, uruchamiane naciśnięciem specjalnego przycisku. Precyzja i szczegółowość wykonania sprawia, że model T-800 to najbardziej wyczekiwany prezent na urodziny, każdego wielbiciela serii filmów o Terminatorze.


Gadżet w szczegółach:

  • szczegółowa replika endoszkieletu z filmu „Terminator”   (Terminator 2 Action Figure T-800 Endoskeleton)
  • model T-800 
  • wysokość figurki 45 centymetrów 
  • świecące oczy po naciśnięciu guzika 
  • baterie w zestawie
Polecamy