Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jesteśmy pewni, że obejrzałeś przynajmniej jeden z filmów z serii o Terminatorze. Filmy te zaliczają się do kategorii sci-fi oraz filmów akcji. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w latach 1984 do 2029. W filmach wystąpiły takie gwiazdy jak Arnold Schwarzenegger jako Terminator, Michael Biehn jako Kyle Reese, Linda Hamilton jako Sarah Connor, Paul Winfield jako Lt. Traxler.

Historia koncentruje się wokół młodej kobiety o imieniu Sarah Connor, która w przyszłości urodzi syna. Stanie on na czele grupy bojowników, walczącym przeciwko maszynom, które chcą zdobyć kontrolę nad ziemią. Aby unicestwić Sarę Connor, na Ziemię zostaje wysłany cyborg Terminator 2 model T-800.

Ciekawym zjawiskiem jest wewnętrzna zmiana Terminatora. W pierwszym filmie pojawia się po to by zniszczyć Sarę, ale wraz z kolejnymi odsłonami jego charakter staje się coraz bardziej pozytywny.

Nie ma chyba takiego fana Arnolda Schwarzeneggera, którego nie zainteresowałaby przedstawiona figurka Terminatora 2. Jest to wierna replika modelu T-800, w najdrobniejszym szczególe oddająca jego wszystkie cechy charakterystyczne. Jest to idealny prezent dla każdego wielbiciela filmów o cyborgu z przyszłości.

Czym wyróżnia się nasza replika? Tak jak i pierwowzór, miniatura Terminatora 2 została wykonana z metalu. Posiada świecące na czerwono oczy, uruchamiane naciśnięciem specjalnego przycisku. Precyzja i szczegółowość wykonania sprawia, że model T-800 to najbardziej wyczekiwany prezent na urodziny, każdego wielbiciela serii filmów o Terminatorze.


Gadżet w szczegółach:

  • szczegółowa replika endoszkieletu z filmu „Terminator”   (Terminator 2 Action Figure T-800 Endoskeleton)
  • model T-800 
  • wysokość figurki 45 centymetrów 
  • świecące oczy po naciśnięciu guzika 
  • baterie w zestawie
Polecamy