Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Silnik Stirlinga to robocza maszyna tłokowa, która pracuje w obiegu zamkniętym. Silniki tego rodzaju powszechnie były nazywane silnikami na gorące powietrze. Silnik Stirlinga znajdował zastosowanie w napędach torped, przenośnych generatorach prądotwórczych, oraz łodziach podwodnych. Silnik pracując, zamienia energię cieplną z płomienia na energię mechaniczną. W czasie jego pracy powstaje bardzo niewiele zanieczyszczeń.  Przewiduje się, że w przyszłości samochody hybrydowe będą wyposażone w silnik Stirlinga.
Więcej o silniku można przeczytać pod następującym adresem Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_Stirlinga. Na stronie wikipedii jest również zdjęcie silnika sprzedawanego przez naszą firmę.

Nasz silnik stirling'a pokryty 24 karatowym złotem, to niecodzienny industrialny i techniczny gadżet. Jest to wymarzony pomysł na prezent dla biznesmana, szefa, prezesa, jak i każdego inżyniera, technika, konstruktora bądź każdej innej osoby, zafascynowanej techniką. Umieszczony na biurku i wprawiony w ruch, będzie najciekawszym elementem gabinetu.

Prezentowany przez nas niecodzienny prezent, został zbudowany z metalu i szkła, pokryty 24 karatowym złotem silnik Stirlinga jest naprawdę ekskluzywnym upominkiem, idealnym na każdą okazję. Aby wprawić go w ruch, należy uzupełnić zbiornik dowolnym paliwem do lamp naftowych. Następnie zapalamy knot, a zbiornik ustawiamy w specjalnym zagłębieniu, pod tłokiem. Po paru chwilach zobaczymy pracujący silnik.


Gadżet w szczegółach:

  • silnik pokryty 24 karatowym złotem
  • waga silnika - 380 g. 
  • silnik w kartonowym opakowaniu - 340 g - opakowanie robocze, całkowicie nie odzwierciedlające okazałość produktu.
  • wymiary pudełka: 21 x 16 x 7.5 cm 
  • wymiary podstawki: 13.5 x 6 x 2 cm
  • wymiary silnika: 13 x 9 x 5 cmNapisz opinię
2014-07-13 01:16:45 - Pracownik

Prezent składkowy od załogi dla szefa - sprawdził się idealnie. Teraz pięknie prezentuje się na biurku naszego szefa. Dzięki za propozycje idealnego prezentu dla przełożonego.

2015-04-07 19:57:38 - Wioleta

Przepiękny. W sam raz jako prezent dla pasjonata steampunku!

2015-04-12 15:13:25 - Tetracyjanopol

Maszyna mega warta swojej ceny, cudeńko

Polecamy