Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jak kochasz i jesteś kochany to jest naprawdę fajnie. Jak kochasz i umiesz powiedzieć kocham to jeszcze lepiej, ale jak kochasz i nie wiesz jak powiedzieć o tym twojej wymarzonej partnerce lub partnerowi to już nie jest tak ciekawie i tak fajnie jak mogło by być, ponieważ miłość może przelecieć koło nosa! Jak powiedzieć komuś, że jest kimś więcej niż tylko kumplem, znajomą czy przyjaciółką, ale nie wyjść na głupka jąkając się ze wstydu? Jak w subtelny i wyraźny sposób dać komuś do myślenia? No i jak w końcu nie potykając się o własne uczucia okazać to że zależy nam na kimś? Jest na to pewien niezawodny sposób. Nie, nie słowa. Więc jaki? Foremka do lodu - serca ze strzałami!

Niby takie małe nic, ale jednak takie wielkie coś! Szczególnie dla kogoś ważnego kto odwzajemnia uczucia i też nie wie jak o tym powiedzieć. Coś co pozwoli na to by bez słowa powiedzieć milion zdań. Foremka do loduserca ze strzałami to niesamowity prezent dla każdego zakochanego, cudowny gadżet dla cichego wielbiciela, który pragnie się ujawnić i niesamowicie oryginalny pomysł na początek czegoś być może wielkiego!

Każdy zakochany szuka wszelakiego sposobu na okazanie uczuć. Powtarzanie tego w kółko jest fajne, ale czy nie było by fajnie zobaczyć tego uczucia w szklance wody, drinku czy w ulubionym schłodzonym soku?? Nie ma nic lepszego na okazanie uczucia jak małe subtelne prezenty w postaci serduszka przebitego strzałą!


Gadżet w szczegółach:

  • kwadratowa foremka silikonowa z sercami
  • serca przebite strzałami
  • lepszy efekt kiedy zamraża się napój kolorowy lub czekoladęNapisz opinię
2014-04-12 22:48:22 - monia

Rewelacyjna forma, kształt kostek zaskoczył wszystkich gości! Polecam, świetna obsługa i dostawa.

Polecamy