Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie od parady pojawiło się przysłowie „przez żołądek do serca”. Jest to jedno z najbardziej trafnych powiedzeń jakie zna ludzkość bo tak na serio to nie ma to jak jedzenie, szczególnie słodkości. Słodkości jakimi jest czekolada zdobywa się serce każdego, na którym nam zależy. Tu nie ma żadnego ale, tak już po prostu jest i nikt nic na to nie poradzi. Dlatego ktoś wymyślił niezawodny gadżet z serii foremek do lodu: foremka do lodu - czekoladowe i lodowe serca!

Czym jest ten ciekawy wymyślony gadżet? Otóż jest niezbędnikiem, który należy posiadać w domu kiedy rozkręca się imprezę na przykład z okazji walentynek, albo kolację z okazji rocznicy no i może też tak bez okazji bo wtedy prezenty smakują najlepiej! Foremka silikonowa - czekoladowe i lodowe serca to foremki, które pozwalają na zamrożeni zarówno wody do drinków, soków czy innych napojów jak i czekolady, którą można potem podarować ukochanej osobie. Nic tak bardzo nie wyrazi najczystszych uczuć jak czekoladowe serce, które nie dość, że ładnie wygląda to jeszcze niesamowicie smakuje! Foremka ta nadaje się jako prezent na osiemnastkę, gadżet dla amatora imprez bądź dla każdej innej osoby, która lubi oryginalne upominki.

Na czym rzecz polega? A no na tym, żeby rozpuścić czekoladę najlepiej taką do fondue lub na polewy czy fontanny czekoladowe, wlać ją od foremek i włożyć do zamrażalnika by uzyskać cudowne upominki jakimi będą czekoladowe serduszka rozpływające się w ustach i będące cudem dla żołądka.


Gadżet w szczegółach:

  • silikonowa foremka z motywem serca
  • 12 wytopionych kształtów na jednej foremce
  • estetycznie zapakowana.Polecamy