Wczytuję dane...
EAN: 5903181040313
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Każdy z nas kojarzy tragedię Titanica, zapewne też każdy z nas oglądał film z Leo DiCaprio i Kate Winslet, kiedy to pogrążeni w miłości oddawali się przyjemnościom płynącym z rejsu i na pewno każdy z was uronił choć łezkę podczas jego końca. Jednak nie każdy z nas wie, że obecnie możemy wspominać to niestety przykre wydarzenie przy drinku z idealnym gadżetem nadającym się na upominek, prezent czy gadżet jakim jest foremka do lodu – Titanic – idealny gadżet do drinków.

Nie jest to broń Boże forma żartu z tego wydarzenia, a raczej  ciekawa forma na rozkręcenie ciekawej rozmowy, podczas której można wymieniać poglądy popijając jednocześnie schłodzonego górą lodową drinka! Dzięki tym foremkom nie zabraknie tematów do rozmów! Liniowce Titanica w zestawie z górami lodowymi zapewnią oryginalność każdej imprezie, na której się znajdą i schłodzą każdy napój do którego popłyną! Nie ma co! Foremka do lodu – Titanic – idealny gadżet do drinków to na serio odjechany pomysł na prezent dla każdego!

Nie ważne czy na osiemnastkę czy na pięćdziesiątkę, bo wiek ma tu najmniejsze znaczenie. Foremka ta jest jedną z serii foremek do lodu, którym można dać miano jednych z najlepszych i najciekawszych gadżetów imprezowych, które nie dość, że schłodzą napoje to jeszcze sprawią, że impreza ta nie będzie owiana nudą!


Gadżet w szczegółach:

  • foremka na lód z sylikonu
  • motyw Titanica i góry lodowej 
  • ładnie i estetycznie zapakowany prezent
  • wystarczy zamrozić i podać do napojów
  • efektywnie wyglądają zamrożone kolorowe napoje.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...