Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Nudne i szare deski do krojenia już dawno powinny odejść do lamusa. Niestety, nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego w ich kuchniach królują te konwencjonalne akcesoria kuchenne – które nie są ani ładne, ani interesujące. Nie musisz należeć do tej grupy osób – czas wnieść do swojej kuchni naprawdę ciekawą deskę do krojenia, na widok której – włosy stają dęba, ale z zachwytu!

Prezentujemy jedyną w swoim rodzaju, szalenie designerską krwawą deskę do krojenia. Nie tylko niesamowicie dobrze wygląda, to jeszcze jest wykonana z sztucznego tworzywa tak wysokiej jakości, iż na pewno będzie służyć długo, wiernie, w dobrym stylu. Jej piękno tkwi w tym, iż wyglądem przypomina rozlaną… farbę? Oczywiście, że tak. Co ciekawe, została pomyślana w tak intrygujący sposób, iż naocznym świadkom zdaje się, iż ciągle kapie, kapie i jeszcze raz kapie. Jednak podłoga wciąż jest czysta. Istna magia i to jaka praktyczna! Ta deska jest w optymalnych rozmiarach, dzięki którym krojenie na niej wszelkich produktów jest naprawdę wygodne.

Nie musisz jednak świetności tego kuchennego narzędzia zostawiać dla siebie. Możesz ten świetny i praktyczny gadżet wykorzystać jako pomysł na inspirujący prezent dla osoby, która nie tylko uwielbia pichcić, ale też lubi to robić w wielkim stylu. Ta ciekawa deska kuchenna utrzymana w nowoczesnej stylistyce na pewno będzie z wielką ochotą przyjęta w szeregi kuchennego wyposażenia. To jednak nie koniec jej zalet – warto także nadmienić o tym, iż została wzbogacona w sześć gumowych podkładek przyczyniających się do jej stabilności. Na blacie ani rusz!


Gadżet w szczegółach:

  • deska do krojenia w nowoczesnej stylistyce
  • możliwość odczepienia "spływającej" części
  • materiał: dobrej jakości tworzywo sztuczne przeznaczone do kontaktu z żywnością 
  • wymiary: 36,5 x 26 cm
  • wymiary spływających kropli: 9,5 x 10 cm
Polecamy