Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nudne i szare deski do krojenia już dawno powinny odejść do lamusa. Niestety, nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego w ich kuchniach królują te konwencjonalne akcesoria kuchenne – które nie są ani ładne, ani interesujące. Nie musisz należeć do tej grupy osób – czas wnieść do swojej kuchni naprawdę ciekawą deskę do krojenia, na widok której – włosy stają dęba, ale z zachwytu!

Prezentujemy jedyną w swoim rodzaju, szalenie designerską krwawą deskę do krojenia. Nie tylko niesamowicie dobrze wygląda, to jeszcze jest wykonana z sztucznego tworzywa tak wysokiej jakości, iż na pewno będzie służyć długo, wiernie, w dobrym stylu. Jej piękno tkwi w tym, iż wyglądem przypomina rozlaną… farbę? Oczywiście, że tak. Co ciekawe, została pomyślana w tak intrygujący sposób, iż naocznym świadkom zdaje się, iż ciągle kapie, kapie i jeszcze raz kapie. Jednak podłoga wciąż jest czysta. Istna magia i to jaka praktyczna! Ta deska jest w optymalnych rozmiarach, dzięki którym krojenie na niej wszelkich produktów jest naprawdę wygodne.

Nie musisz jednak świetności tego kuchennego narzędzia zostawiać dla siebie. Możesz ten świetny i praktyczny gadżet wykorzystać jako pomysł na inspirujący prezent dla osoby, która nie tylko uwielbia pichcić, ale też lubi to robić w wielkim stylu. Ta ciekawa deska kuchenna utrzymana w nowoczesnej stylistyce na pewno będzie z wielką ochotą przyjęta w szeregi kuchennego wyposażenia. To jednak nie koniec jej zalet – warto także nadmienić o tym, iż została wzbogacona w sześć gumowych podkładek przyczyniających się do jej stabilności. Na blacie ani rusz!


Gadżet w szczegółach:

  • deska do krojenia w nowoczesnej stylistyce
  • możliwość odczepienia "spływającej" części
  • materiał: dobrej jakości tworzywo sztuczne przeznaczone do kontaktu z żywnością 
  • wymiary: 36,5 x 26 cm
  • wymiary spływających kropli: 9,5 x 10 cm
Polecamy