Wczytuję dane...
EAN: 812370011988
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Każdy kto lubi Harrego Pottera, z pewnością zna wszystkie części tego wspaniałego filmu. Losy młodego bohatera, zafascynowały ludzi na całym świecie. Harry Potter to młody chłopiec, który poznaje wspaniały świat magii i czarów. Razem ze swoimi przyjaciółmi, musi się zmierzyć z różnymi przeciwnościami losu i licznymi wrogami, którzy chcą go pokonać. Powstało bardzo wiele gadżetów związanych z tym filmem, które sprawią frajdę każdemu miłośnikowi Harrego Pottera.

Podstawka do książek Bazyliszek Harry Potter, to propozycja dla zapalonych kolekcjonerów gadżetów filmowych z tego filmu. To niesamowity przedmiot, który prezentuje się wyjątkowo efektownie. Cały produkt ma 18 cm wysokości, sama podstawa na której pręży się bazyliszek ma około 7cm. Podstawka nawiązuje do filmu Harry Potter i Komnata Tajemnic i jest wykonana na wzór występującego w nim węża Bazyliszka. Wąż jest niezwykle misternie wykonany, ma pięknie podkreślone kształty i strukturę skóry. Cały mieni się złotem, a otwarta paszcza, robi największe wrażenie.

Harry Potter gadżety, to propozycja dla każdego miłośnika tego filmu. Podstawka do książek odnosząca się do filmu Harry Potter, należy do kolekcji wydanej przez firmę Noble Collection, renomowanej i poczesnej. Takie gadżety filmowe można postawić w dowolnym miejscu, bo zawsze będą się efektownie prezentować. Podstawka jest solidna i dosyć ciężka, dlatego też nie grozi jej żadne uszkodzenie. Można ją zakupić w okazyjnej cenie, która z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Warto zapoznać się z produktami, z tej niezwykłej kolekcji.


Gadżet w szczegółach:

  • Podstawka do książek Bazyliszek Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Collection
  • Numer katalogowy: NOB7148
  • Wymiary: całość 18cm wysokości, podstawa 7cm wysokości.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...