Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lubisz przeuroczego Pusheen’a i chwilę z ciepłym napojem w dłoni? A może znasz kogoś, komu kubek Purrmaid mógłby przypaść do gustu? W obu przypadkach to termoaktywne cacko będzie zdecydowanie sposobem na umilenie sobie przerwy na kawę w pracy, czy jeszcze więcej radości podczas oglądania ulubionego filmu i popijania kakao. Pusheen stanie się integralnym elementem tych momentów!

Twój kubek Pusheen – daj się zaskoczyć!

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o Pusheen gadżety to już klasyczny kubek z wizerunkiem tego słynnego kota robi wrażenie. O krok dalej idzie jego termoaktywna wersja, która zaskakuje, cieszy i  sprawia, że będziesz mieć pod kontrolą temperaturę ulubionego napoju. Kubek Pusheen to również doskonały pomysł na uroczy prezent dla dziewczyny, córki, czy wszystkich innych osób, które zawsze znajdą odpowiedni GIF z Pusheen’em w roli głównej w swoich wirtualnych rozmowach.

Kubek Pusheen Purrmaid – więcej niż ładny wzór

Patrząc na ten gadżet wyłącznie jako na kubek zmieniający kolor Pusheen – można wiele stracić. Owszem design jest tu focal point, ale warto wspomnieć również o typowo użytkowych walorach. Mamy do czynienia z bardzo solidnie wykonanym produktem, gdzie nadruk z całą pewnością przetrwa próbę czasu i to nawet przy intensywnym użytkowaniu. Co więcej, kubek termoaktywny Pusheen mieści aż 300 ml ulubionego napoju, co jest jego dodatkowym atutem. Całość wygoda, poręczna i solidna – ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od ulubionego kubka, a przyznajmy szczerze: każdy powinien mieć swój numer jeden!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...