Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wino można pić na dwa sposoby. Szybko i byle jak, lub powoli i z godnością. Jesteśmy wielbicielami tej drugiej metody, dlatego z przyjemnością przedstawiamy ten wyjątkowy prezentowy zestaw do wina. W jego zawartości znajduje się kilka wysokiej jakości akcesoriów, doskonale znanych wszystkim wielbicielom tego boskiego napoju. Wykonany z wysokogatunkowej stali korkociąg, stoper, nalewak, obcinarka do folii, ociekacz do butelki to niezbędne przyrządy, dobrze znane każdemu koneserowi.

Aby jeszcze mocniej nawiązywać do rytuału picia wina, cały zestaw został zapakowany w eleganckie, czarne pudełko w kształcie butelki wina. Pudełko jest wyposażone w wygodne otwarcie, odsłaniające przed nami cały wyborny zestaw akcesoriów. Aby jeszcze bardziej podnieść rangę prezentu, producent wyposażył go w wykwintną, czarną papierową torebkę na wino. Umieszczając akcesoria do wina w etui butelkowym i w torebce, sprawisz wrażenie jak gdybyś przyszedł z prawdziwym winem. Tym większe będzie zaskoczenie gości, kiedy otworzą Twój prezent.

Zachęcamy do wyboru tego zestawu, który będzie świadectwem Waszego doskonałego zrozumienia dla wina i szacunku dla osób, które kochają ten wyborny napój. Wręczając im taki upominek, zapewnicie sobie na zawsze miejsca w ich sercach, a być może i u ich boku, wspólnie delektując się czerwonym Porto podczas romantycznych wieczorów.

Gadżet w szczegółach:

  • Prezentowy zestaw do wina
  • Otwierane opakowanie w kształcie butelki
  • W zestawie elegancka torebka na wino / zestaw
  • Zestaw składa się z korkociągu, stopera, nalewaka, obcinarki do folii, ociekacza do butelki
  • Wysokość opakowania: ~ 25 cm
Napisz opinię
2014-04-06 16:52:32 - zadowolony_klient

Solenizant zadowolony - prezent spełnił swoją rolę, POLECAM

2015-04-12 15:04:44 - Maniek

Zamiast chować korkorciągi po szufladach to można postawić na półce z winami i nikt się nie domyśla, że to coś innego

2015-04-14 08:26:37 - jagna

elegancki i funkcjonalny, w sam raz na upominek!

Polecamy