Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Pokemony, jako kultowa gra oraz kreskówka, stanowią świetny motyw do ozdabiania przeróżnych gadżetów. Jednym z nich jest termoaktywny kubek, który może być doskonałą ozdobą naszej kolekcji naczyń i stanowić jednocześnie jej urozmaicenie. Ponadto kubek nawiązujący do serii Pokemon można podarować komuś bliskiemu. Dla młodszych może on być wyrażeniem ich upodobań, zaś dla starszych swoistą podróżą do przeszłości. Taki zabawny prezent niejednokrotnie jest pretekstem do odżywienia wspomnień z czasów dorastania.

Obrazek umieszczony na wspomnianym kubku termoaktywnym o pojemności 300 ml zmienia się pod wpływem temperatury, dzięki czemu możemy cieszyć się dwoma wariantami jego wyglądu. Kiedy naczynie jest puste lub napój w środku zimny, na kubku widnieją wizerunki Pokemonów na estetycznym, czarnym tle. Po wlaniu gorącego płynu, w jego miejsce pojawiają się fascynujące tła z kolejnymi ewolucjami pokemonów.

Zabawne wizerunki Pokemonów mogą dodatkowo dostarczyć rozrywki przy piciu herbaty, czy też innych napojów. Zmieniające się pod wpływem ciepła gadżety w kuchni stanowią ciekawe urozmaicenie. Poza tym jeżeli jesteś fanem Pokemonów lub znasz kogoś takiego, to taki drobny prezent może być bardzo miły. W taki sposób można dać odczuć drugiej osobie, że wiemy o niej coś więcej i chcemy sprawić jej przyjemność. Wiele osób pamięta Pokemony jeszcze z dzieciństwa i nawet jeśli dziś już o nich nie mówią, to taki kubek termoaktywny może być zabawnym przypomnieniem dawnych lat. Ci natomiast, którzy aktualnie są w wieku ekscytacji Pokemonami i lubią tę serię, mogą ucieszyć się z podobnego podarku.


Gadżet w szczegółach:

  • kubek termoaktywny - pokemony,
  • kubek zmienia wzór pod wpływem ciepła,
  • pojemność: 300 ml,
  • opakowanie: wielokolorowy karton,
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji.
Polecamy