Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Po ciężkim dniu najlepiej położyć się na kanapie, okryć kocem i przytulić do miękkiej poduszki. Poduszki są nie tylko niezwykle funkcjonalne. Wiele z nich spełnia również kryterium estetyczne, będące przedmiotami ładnymi i dekoracyjnymi, służącymi również do podkreślenia wystroju wnętrza. Dlaczego jednak poduszki nie miałyby być oryginalne, niezwykłe i odmienne. Śmieszne poduszki są jednym z najciekawszych domowych gadżetów. Dekorują wnętrze pomieszczenia i budzą zainteresowanie i rozbawienie znajomych.

Poduszka Kebab 40 cm to przedmiot funkcjonalny, dekoracyjny oraz należy do zabawnych przedmiotów, które zawsze nadadzą się na prezent. Gadżety do domu takie jak ten spełniają przede wszystkim funkcję użyteczną. Uszyta została z miękkiego materiału przyjemnego w dotyku. W 100% wykonany z poliestru. Nada się do łóżka jako dodatkowa poduszka, do pokoju dzieci oraz do salonu na kanapę. Jednocześnie jest to przedmiot wyjątkowo estetyczny z nadrukiem przedstawiającym kanapkę z baru kebab.

To doskonały prezent dla znajomych, rodziny i przyjaciół. Rozbawi każdego i wzbudzi zainteresowanie. Z pewnością wywoła uśmiech na każdej twarzy! Zabawny prezent na 18-nastkę lub dla nastolatka do jego pokoju.


Gadżet w szczegółach:

  • Poduszka mierzy 40 cm
  • Miękka i ciepła poduszka stanowi wspaniały dodatek do kanapy lub łóżka
  • Materiał: 100% Poliester
Napisz opinię
2016-03-19 00:04:34 - kamil

Kupiliśmy ja przyjacielowi, który uwielbia kebaby! Był zachwycony!!!

2019-10-22 21:47:54 - Aguś

Kumpel - zjadacz kebabów - był mega ucieszony z prezentu. Dzięki że ją macie!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...