Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Bardzo wiele osób, fascynuje się powieścią Harry Potter. Ta seria siedmiu filmów została stworzona na podstawie książek J. K. Rowling i ma na całym świecie mnóstwo fanów. Film opowiada o przygodach młodego czarodzieja Harrego, który z każdą kolejną częścią staje się bardziej dorosły i nabywa nowych umiejętności związanych z magią i czarami. Ma wielu przyjaciół, z którymi walczy w obronie dobra ze swoimi przeciwnikami. Dla wszystkich miłośników tego filmu, producenci wymyślili liczne gadżety filmowe.

Podstawka do książek Rogogon węgierski Harry Potter, to wspaniała propozycja dla fascynatów tego książek o małym czarodzieju. Ma ona różnorakie przeznaczenie, ponieważ może posłużyć jako element kolekcji gadżetów filmowych z filmu Harry Potter, albo też może mieć praktyczne zastosowanie jako prawdziwa podstawka do książek. Podpórka prezentuje postać smoka - Rogogona węgierskiego, przyczajonego na dachu Hogwartu. Podstawka ma wysokość 23 cm i jest niezwykle okazała.

Produkt ma niezwykły kształt i strukturę, przez co jest wyjątkowy i rzucający się w oczy. Będzie doskonałą ozdobą każdego domu, każdego regału. Produkt należy do popularnej kolekcji gadżetów filmowych stworzonych przez firmę Noble Collection. Harry Potter gadżety spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, pod warunkiem, że lubią przygody młodego czarodzieja. Ich jakość jest niepodważalna, zatem są wspaniałą propozycją dla fanów Harrego Pottera.


Gadżet w szczegółach:

  • Podstawka do książek Rogogon węgierski Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Colection
  • Numer katalogowy: NOB07659
  • Wymiary: 23 cm wysokości
Polecamy