Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Ogromną popularnością zarówno wśród widzów dorosłych, młodziezy jak i dzici, cieszy się w ostatnim czasie seria filmów Harry Potter. To wspaniała historia fantastyczna, gdzie głównym motywem jest magia. Główny bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi, poznaje magię i uczy się nią sterować. Z każdą częścią filmu, musi się zmierzyć z potężniejszymi wrogami i musi się więcej nauczyć. Losy tych bohaterów z zapartym tchem śledzą ludzie w każdym wieku. Każdy kto ceni ten film, może zakupić Harry Potter gadżety, których wybór jest bardzo różnorodny.

Kryształowa kula Harry Potter, to istne dzieło sztuki. Ten gadżet prosto z motywem z filmu o Harrym Poterze, jest niezwykły. Produkt składa się z ogromnej szklanej kuli, która jest otoczono misternie rzeźbionymi figurami latających dementorów. Kula stoi na solidnej podstawie, która przedstawia Hogwart. Całość jest bardzo imponująca, pokryta 24K złotem i srebrem. Produkt został stworzony przez firmę Noble Collection i jest wykonany z niezwykłą starannością. Wszystkie jego elementy są bardzo precyzyjnie wykonane, dokładnie i skrupulatnie. Dlatego też produkt ten odznacza się niezwykłą jakością, tak jak i reszta gadżetów filmowych z tej kolekcji.

Produkt jakim jest kryształowa kula z filmu Harry Potter, sprawdzi się jako upominek dla miłośnika gadżetów filmowych z tego filmu. Produkt ten doceni każdy kolekcjoner, ale będzie on też wspaniałym prezentem.


Gadżet w szczegółach:

  • Kryształowa kula Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Colection
  • Numer katalogowy: NOB7062
  • Materiał: szkło
  • Wysokość od podstawy ok 13 cm
Napisz opinię
2015-04-07 20:17:51 - Michał

Świetny wygląd, świetna jakość, a obdarowany uradowany. Wart tych pieniędzy

2019-09-02 21:11:34 - Daga

Kula jest mała, ale bardzo ładna i nie żałuję wydanych na nią pieniędzy. Zamówiłam ją wcześniej ze względu na czas oczekiwania i doszła w samą porę. Sprzedawca b.miły i informował mnie o każdym etapie. Paczka dobrze zabezpieczona, nic się nie uszkodziło

Polecamy