Wczytuję dane...
EAN: 812370016471
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Domowy skrzat Zgredek był wiernym i oddanym przyjacielem Harry'ego Pottera, choć metody, jakimi posługiwał się, aby mu pomóc, niejednokrotnie mogłyby zostać uznane za co najmniej niekonwencjonalne. Nie zmienia to jednak faktu, że Zgredek zapadł w pamięci wielu miłośnikom tej serii – najpierw jako sprytnie uwolniony od służby Malfoyom przez Harry'ego skrzat, a później jako prawdziwy bohater zdolny do wielkiego poświęcenia. Sympatyczny stworek ma swoich fanów, dlatego właśnie powstały gadżety z jego wizerunkiem - gadżety Harry Potter.

Ciekawym prezentem dla kogoś, kto upodobał sobie Zgredka, jako jednego z ulubionych bohaterów "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling, może być podpórka do książek z jego podobizną wyprodukowana przez The Noble Collection. Przedmiot ten jest funkcjonalny i możemy go wykorzystać nie tylko jako podstawkę do podręczników, czy powieści, ale również chociażby do płyt. Niejednokrotnie nasza kolekcja jest na tyle obszerna, że ustawienie jej na półce utrudnia zwyczajna grawitacja. Jeśli jesteśmy w posiadaniu takiej podpórki, możemy powierzyć pilnowanie równowagi poszczególnych książęk, czy płyt figurce Zgredka.

Podstawka jest ręcznie malowana i wykonana z dbałością o szczegóły. Jej wymiary w przybliżeniu wynoszą 13 cm wysokości i 19 cm długości, dzięki czemu jest ona solidna i poręczna.

Taki podarunek ma w sobie walory estetyczne, użytkowe, humorystyczne, a także nawiązuje do kultowej serii. Dla kogoś, kto jest fanem Harry'ego Pottera, może być to doskonały prezent. Warto wybierać gadżety pod kątem upodobań bliskiej nam osoby. W ten sposób pokazujemy, że się staramy i zależy nam na jej zadowoleniu.


Gadżet w szczegółach:

  • Podpórka/Podstawka do książek - Zgredek
  • Idealna także do płyt CD/DVD/Blu-Ray
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Producent: The Noble Collection
  • Gadżet ręcznie malowany
  • Wymiary: 19 (długość) x 13 (wysokość) cm
Napisz opinię
2017-06-07 15:01:17 - karol

Piękna podpórka. Jest ciężka i teraz żadna książka nie spada ani się nie przewraca. Produkt dobrze zabezpieczony i szybka wysyłka. Polecam!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...