Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Impreza, impreza, impreza ...

Otwierasz jedną butelkę, drugą, później trzecią, w tym czasie twoi znajomi otwierają kilka kolejnych i co dalej? Poza dobrą zabawą, zauważacie, że wszędzie zaczynają walać się kapsle od butelek. Po pewnym czasie staje się to niezmiernie uciążliwe. Szczególnie, że po imprezie wszystkie kapsle trzeba pozbierać! Znajdujemy je wówczas w domu w różnych miejsach, na stole, parapecie, w doniczkach ... niektórzy mają i taką przyjemność bądź fantazję by znaleźć je w akwarium! A jeżeli imprezujemy na działce ... po kilku takich imprezach kapsle zaczynają nam się rozprzestrzeniać po całym ogródku.

My też mamy te same problemy ... Dlatego postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie!

Prezentujemy je specjalnie dla Was - otwieracz do butelek z pojemnikiem na kapsle! Cóż za nowatorskie, a zarazem proste narzędzie.Niemalże tak proste jak budowa cepa! (Dla niewtajemniczonych informujemy, iż cep składa się z 3 elementów: dzierżak i bijak połączone gązwą :) ). Otwieracz, zaraz po uwolnieniu butelki z kapsla, połknie go abyś nie musiał zawracać sobie nim głowy :) Ponadto otwieracz wyposażony jest w uchwyt do mocowania, dzięki któremu możesz go przyczepić do paska, aby zawsze mieć narzędzie pod ręką i aby nie przeszkadzał Ci podczas pełnienia obowiązków imprezowicza.

Otwieracz
pomaga w segregacji śmieci - ponadto, jeżeli spędzacie miło czas na biwaku, bądź w lesie, dzięki naszemu otwieraczowi nie ma ryzyka, że zgubicie kapsel i zostawicie go na pastwę natury. Będziecie w pełni świadomi, że nie przyczyniacie sie nawet w tym najmniejszym stopniu jakim może być pozostawienie kapsla po butelce, do zaśmiecania lasów.

Pojemnik oczywiście można w prosty sposób opróżnić, zdejmując gumową zatyczkę i wyrzucając kapsle do śmietnika - przy okazji masz możliwość zweryfikować, ile butelek opróżniliście poprzedniej nocy :)


Gadżet w szczegółach:

  • otwieracz do butelek z pojemnikiem na kapsle
  • nie zaśmiecasz domu/działki/lasu/terenu dookoła - zbieracz kapsle do pojemnika
  • pojemnik pomieści około 30 kapsli
  • wymiary: 5,7 x 5,7 x 19 cm
  • funkcjonalny uchwyt
Polecamy