Wczytuję dane...
EAN: 812370010929
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wielu ludzi w różnym wieku, fascynuje się filmem Harry Potter, który ukazał się aż w siedmiu częściach. Ta niezwykła produkcja filmowa, została stworzona na podstawie książek J.K. Rowling, w których zaczytywała się młodzież na całym świecie przez kilka ostatnich lat. Książki i filmy Harry Potter opowiadają o przygodach młodego czarodzieja, który z każdą częścią staje się coraz potężniejszy i ma zarówno więcej przyjaciół, jak i wrogów. Uczy się on władać magią i musi się zmierzyć z różnymi złymi postaciami, które chcą go zniszczyć.

Nóż do otwierania listów miecz Godryka Gryffindora, to niezwykły przedmiot należący do kolekcji Noble Colection. Przedmiot składa się z noża i uchwytu w kształcie lwa. Jest wierną repliką, tyle że pomniejszoną, prawdziwego miecza Godryka Gryffindora, a lew  będący uchwytem noża, odwzorcowuje lwa z herbu Gryffindora. Nóż ten ma 21cm, a lew który przy nim stoi ma 14cm wysokości. Całość jest wykonana z wysokiej jakości metalu, nóż ma kolor srebra, a uchwyt z lwem ma kolor złota. U dołu podstawki z uchwytem, znajduje się napis z nazwą tego gadżetu filmowego z Harrego Pottera.

Harry Potter gadżety, są niezwykle popularne. Wszystkie są wykonane z niezwykłą precyzją i dokładnością. Doskonale odzwierciedlają motywy i przedmioty z filmu Harry Potter. Wszystkie one wyszły spod skrzydeł Noble Collection. Wspaniale nadają się na prezent. Będą doskonałym nabytkiem do każdej kolekcji, w której znajdują się gadżety filmowe z tej znanej produkcji filmowej.


Gadżet w szczegółach:

  • Nóż do otwierania listów miecz Godryka Gryffindora
  • Wymiary: nóż – 21cm, uchwyt – 14cm
  • Materiał wykonania: metal
  • Kolekcja: Noble Colection
  • Numer katalogowy: NOB07855
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...