Wczytuję dane...
EAN: 5903181047176
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Mięsożerne rośliny są rzadkością na Ziemi. Muchołówka jest jedną z nielicznych przedstawicielek tego egzotycznego gatunku roślin. Oferujemy Wam prawdziwą, rosnącą muchołówkę, dostarczaną w szczelnie zamkniętej aluminiowej puszce.

Po otwarciu puszki i kilku dniach intensywnego podlewania, muchołówka zacznie wyrastać. Wykształcą się u niej zielone, opatrzone „zębami” zielona pułapki. Kiedy usiądzie na nich nieświadoma bliskiego końca mucha, błyskawicznie się zamykają, a silne soki wydzielane przez roślinę powoli i systematycznie zaczną rozpuszczać swoją ofiarę.

Działanie tej sprytnej, naturalnej pułapki na muchy można przetestować robiąc eksperyment. Upolujcie własną niechcianą muchę, skróćcie jej żywot, a następnie używając pęsety umieśćcie ją wewnątrz otwartej pułapki. Po żadnym pozorem nie róbcie tego za pomocą dłoni – ostre kolce pułapki mogą wbić się w skórę poważnie Was raniąc.


Gadżet w szczegółach:

  • Mięsożerna muchołówka
  • Zamknięta w aluminiowej puszcze z nadrukiem
  • Żywi się złapanymi owadami
Napisz opinię
2015-04-14 08:22:34 - magdalena77

To pierwsza roślinka, jaką zakupiłam dla swojej córki. Planujemy zakup pozostałych - polecam!

2017-01-15 23:10:50 - Karol

Kupiłem babci, ponieważ zainteresowały ją takie roślinki w puszce. czekałem z opinią ponieważ nie bylem pewny czy coś z tego wyrasta, ale to naprawdę działą!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...