Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Uwaga, zdradzimy dziś Wam małą tajemnicę, jak możecie poprawić komuś skutecznie samopoczucie lub wnieść odrobinę wiosny do mieszkania. Powierzony sekret możecie wykorzystywać także do zaskakiwania innych osób, ale pamiętajcie: cicho sza, nie przyznawajcie się do tego jak jest naprawdę.

To może być wspaniały upominek na każdą okazję i bez okazji, a także gadżet do mieszkania. Ale zaraz, czy Wy się już domyślacie o czym jest mowa? Widzicie tego pięknego motyla w słoiku? Tak, o nim mowa, ale nie martwcie się. To nie jest prawdziwy motyl, chociaż robi wrażenie żywego, prawda? A jak potrząśnie się słoikiem, to nagle paź królowej zaczyna trzepotać skrzydełkami.

Bądźcie jednak wyrozumiali, że nie zdradzimy Wam do końca tajemnicy, jak to się dzieje, że motyl lata w słoiku. Najważniejsze jest, że daje przepiękny efekt i wywołuje uśmiech na twarzy. Bo taki motyl w słoiku w zimowe dni lub w trakcie wakacyjnej ale deszczowej aury to jak dodatkowy promień słońca. I tak można na niego patrzeć, i patrzeć i patrzeć, bez końca …


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary: 17 x 9 x 9 cm
  • produkt zasilany na 3 baterie typu AAA (brak w zestawie)
  • wystarczy lekko stuknąć w wieczko słoika, by motyl się ożywił
Napisz opinię
2015-04-07 22:17:14 - Kasia67

Motylek bardzo fajny i ładnie wygląda na półce. Świetny prezent dla każdej babci i dziadka

2015-04-12 14:46:34 - myszunia0555

Zamówiłam motyla dla siebie, a teraz opowiadam znajomym historie jak go łapałam i wszyscy wierzą :) piękny jest

Polecamy