Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Avengers to seria kultowych komiksów, na podstawie których powstał fantastycznonaukowy film akcji. Fabuła nabrała prawdziwego rozmachu, gdy pojawił się czarny hharakter w postaci Thanosa. Jego celem było zniszczenie ziemi. Miało się to dokonać przy pomocy legendarnej Rękawicy Nieskończoności. Ten motyw został również wykorzystany w promowaniu specjalnych gadżetów powstałych na podstawie fenomenalnej serii. Przykładem jest Wycieraczka Avengers Infinity War. Trudno przejść obok niej obojętnie.

Wycieraczka z motywem „Avengers” to prawdziwy hit, który idealnie wzbogaca swoją oryginalnością każdy dom. Wycieranie o nią butów jest prawdziwą ucztą dla fanów serii. Wycieraczka Avengers Infinity War to również doskonały i kreatywny pomysł na prezent, zwłaszcza parapetówkę. W ten sposób dasz gospodarzom do zrozumienia, że moc będzie cały czas z nimi. Dzięki wykonaniu ze stuprocentowego włosia kokosowego i zastosowaniu gumowego spodu, wycieraczka Avengers Rękawica Thanosa (Rękawica Nieskończoności) nie będzie się przesuwała.

Zakup wycieraczki pozwoli na zbudowanie fortecy we własnym domu lub osoby obdarowanej. Rękawica Nieskończoności pozwoli unicestwić wszelki brud wnoszony pod podeszwami butów. Utrzymanie czystości nigdy nie było łatwiejsze. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom. Próg każdego domu powinien być wyposażony w nieskończoną moc, którą posiada specjalnie zaprojektowana na podstawie filmu Wycieraczka Avengers Infinity War. Produkt jest licencjonowany i obecnie dostępny w naszym sklepie.


Gadżet w szczegółach:

  • wycieraczka Avenger Infinity War - wzor rękawicy Thanosa
  • Wysoka jakość wykonania produktu
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: 40 x 60 cm
  • Materiał: wytrzymałe włosie kokosowe ze spodem z antypoślizgowej gumy PVC
Polecamy