Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Popularność konsoli utrzymuje się cały czas na wysokim poziomie. Różnorodność dostępnych gier, coraz nowsze modele sprzętu zachęcają do pokonywania kolejnych misji w wirtualnym świecie. Mogłoby się wydawać, że idealnym prezentem dla każdego wytrawnego gracza będzie więc nowa gra. Jednak jest to zbyt proste rozwiązanie. Na szczęście w naszym sklepie dostępne są znacznie bardziej pomysłowe gadżety. Doskonałym przykładem jest kubek gracza pad. Picie kawy, herbaty, czy napoju nabierze zupełnie nowego wymiaru!

Wśród licznych zalet znajduje się co najmniej kilka, które wyróżnią produkt spośród innych. Po pierwsze – nie są tutaj potrzebne żadne baterie. Ładowanie odbywa się za pomocą dowolnego napoju. Najlepsza będzie kawa, zwłaszcza w sytuacji gdy gra przeciąga się do późnych godzin nocnych. Po drugie – kształt pada. Przedmiot, dzięki któremu możliwe jest przechodzenie kolejnych, skomplikowanych misji, poszukiwanie drogi do skarbu, czy nabywanie nowych umiejętności. Po trzecie – dno. Po wypiciu napoju, oczom gracza ukazuje się jakże znajomy napis „GAME OVER”.

Czarny, klasyczny kolor jest jedynym słusznym. Kubek wykonany jest z odpornej na temperaturę ceramiki. Gadżet wykonany jest z zachowaniem każdego, najmniejszego detalu. Atutem jest również pojemność wynosząca 350 mililitrów. To idealna propozycja na prezent dla osób zafascynowanych grami na konsoli. Nadaje się zarówno do picia gorących, jak i zimnych napojów. Wyczuwanie pod palcami guzików klasycznego pada pozostawia gracza w świecie gry.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek porcelanowy w kształcie pada do gry
  • Na dnie kubka napis Game OVER”
  • Kolor: czarny
  • Nadaje się do mycia ręcznego
  • Nie nalezy używać w kuchence mikrofalowej ani zmywarce
  • Opakowanie: kolorowe, prezentowe
  • Pojemność: 350 ml
Napisz opinię
2019-10-23 19:07:48 - Marta

Syn jest graczem i bardzo ucieszył sie z tego kubka. Fajnie mu się z niego pij i ma pady!

2019-11-04 18:59:56 - Mirek

Kubek jest poreczny i fajnie się go trzyma. Polecam!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...