Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wszyscy lubimy posłuchać dobrej muzyki, niektórzy jednak są aż tak bardzo do niej przywiązani, że nawet nie potrafią zasnąć bez towarzyszącej im ulubionej melodii. Niestety, słuchanie utworów muzycznych na tradycyjnych odtwarzaczach to ciągłe dyskusje z innymi domownikami, a zasypianie w słuchawkach – bądźmy szczerzy – nie jest zbyt wygodne. Należysz do grona muzycznych maniaków – nie martw się! Przybywamy z odsieczą pod postacią muzycznej mini poduszki.

To świetny gadżet, dzięki któremu będzie można przed zaśnięciem spokojnie zanurzyć się w muzyczny świat przyjemności. Nie jest tajemnicą, że to w jaki sposób zasypiamy ma duży wpływ na samą jakość snu, a ten z kolei – na to, jak się czujemy przez cały dzień. Patrząc na to w ten sposób można śmiało stwierdzić, iż ta muzyczna poduszka jest sposobem na lepsze i weselsze życie! To także super pomysł na ciekawy prezent dla melomana.

Ciekawym wykorzystaniem tej mini poduszki, jest także ułożenie na jej malucha do snu i włączeniu ulubionej kołysanki czy bajki na dobranoc. To sprytnie zorganizowana chwila wytchnienia dla strudzonej mamy czy zmęczonego taty. W tym kontekście warto podkreślić hipoalergiczne właściwości poduszki, co jest kolejnym argumentem przemawiającym na jej korzyść. Użytkowanie poduszki jest bardzo wygodne i łatwe, a umieszczony w jej wnętrzu sekretny głośnik w żaden sposób nie zaburza komfortu snu. Wystarczy podpiąć do niej dowolne urządzenie ze standardowym wejściem 3,5 mm i wykorzystać ją na swój własny muzyczny sposób. Taka mała poducha – a tyle radości!


Gadżet w szczegółach:

  • materiał: 100% bawełna (okrycie), 100% poliester (wypełnienie)
  • wymiary: 40x40 cm
  • długość przewodu: 100 cm
  • współpraca z urządzeniami: odtwarzacz mp3, CD, telefon + pozostałe z wyjściem 3,5 mm
  • umieszczony wewnątrz poduszki głośnik jest niewyczuwalny
  • nie wymaga dodatkowego zasilania, energia jest pobierana z odtwarzacza
  • poduszka jest hipoalergiczna
Polecamy