Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Drobiazgi często znaczą więcej niż wielkie słowa. Piersiówka – brelok to interesujący gadżet, który idealnie potwierdza tę tezę. Piękna i przydatna. Zgrabna i poręczna. Idealny pomysł na prezent dla fanów małych rzeczy i wspaniałych trunków. Bo nigdy nie wiadomo kiedy kogo najdzie chęć na małe co nieco, pragnienie przychodzi wszakże tak niespodziewanie. Nie trzeba będzie się wtedy o nic martwić, jeśli przy kluczach tkwić i połyskiwać będzie wykonana ze stali szlachetnej, równie szlachetna piersiówka – brelok. Fakt, iż do jej wykonania wykorzystano taki a nie inny materiał przekłada się również na fakt, iż jest to gadżet odporny na uszkodzenia, o niezrównanej trwałości. To parametry, których należy szukać zawsze i wszędzie.

Być może i Ty chcesz mieć zawsze pod ręką taką uroczą kompankę – piersióweczką, którą nie trzeba koniecznie nosić przy piersi, by cieszyć się jej użytecznością. Możesz ją regularnie uzupełniać ulubionym napojem wyskokowym bądź nie, by zawsze wtedy gdy najdzie cię taka ochota – łyknąć sobie. Można ją także traktować jako swoiste koło ratunkowe, w jeszcze bardziej swoistych sytuacjach awaryjnych – by odpędzić od siebie strach, stres, zażenowanie czy też jakiekolwiek inne nagłe niemiłe uczucie. Rozgrzewająca i rozweselająca zawartość Twojej przyjaciółki – piersiówki na pewno Ci w tym pomoże.

To inspiracja prezentowa na dzień taty, dziadka czy chłopaka, bowiem taką piersiówkę nosi przy sobie tylko prawdziwy mężczyzna! Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć: na zdrowie!


Gadżet w szczegółach:

  • brelok – piersiówka
  • pomysł na prezent dla fanów dobrych trunków
  • materiał: stal szlachetna
  • wymiary : 7x4x1,9 cm
  • wymiary opakowania: 7,5x4,5x2 cm
  • pojemność: 30 ml
  • waga: 40 g
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...