Wczytuję dane...
EAN: 5903181044403
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek ninja to coś dla każdego wojownika – zarówno tego, który już od dawna pielęgnuje w sobie hart ducha, jak i tego, który jeszcze nie wie, że duch walki w nim drzemie. Jeden i drugi może jednak przypominać sobie o swoim wojowniczym przeznaczeniu pomijając poranną kawę czy popołudniową herbatę. Co więcej – kobiety z duszą Ninja także polubią to naczynie, gdyż jest w bardzo dobrym guście, a do tego …  z oczami, które widzą więcej i z łyżeczką – rękojeścią miecza i shurikenem. Taki zestaw wyzwoli moc ze wszystkich, bez względu na wszystko!

Warto również zwrócić uwagę na solidne wykonanie tego gadżetu. Czyż jednak mogłoby być inaczej? Ninja są znani ze swojej doskonałości, precyzji, siły – kubek Ninja nie może być inny, by sprostać wymaganiom każdego wojownika. Kubek nadaje się na prezent dla wielbicieli japońskich wojowników cienia, ale nie tylko – jego ciekawa forma, desginerska odsłona i funkcjonalność mogą się spodobać każdemu.

Dostarczamy kubeczek w praktycznym opakowaniu – pudełku, które może od razu stanowić fajne opakowanie prezentowe. Minimalistyczne, ale efektowne. Polecamy kubek na małe i duże okazje, a także bez okazji. Dla bliskiej osoby, bądź dla siebie, a na pewno zawsze w atrakcyjnej cenie!


Gadżet w szczegółach:

  • materiał: porcelana
  • zestaw: kubek, łyżeczka, podstawka + pudełko
  • wymiary: 8,4x9,7 cm
  • wymiary opakowania: 16,5x13x10,2 cm
  • pojemność: 350 ml 
  • waga: 520 g
Napisz opinię
2016-06-02 17:00:48 - Gośka

Kubek tani jak na jakość i dodatkowe gadżety. Polecam wszystkim, którzy nie lubią nudy podczas picia kawy :)

Polecamy