Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Po tygodniu pracy nie ma nic ważniejsze niż chwila odpoczynku. A jak można odpoczywać lepiej niż przy dobrym meczu lub filmie oraz przy pysznym obiedzie i zimnym piwie?

Miedziany kufel firmy Gadget Master to idealny prezent dla taty. Każdy ojciec ucieszy się z takiego unikalnego oraz oryginalnego naczynia. Jego funkcjonalność oraz estetycznym wygląd zapewnia zachwyt każdego użytkownika. Ów kufel stanowi również doskonały podarunek dla dziadka.

Naczynie jest wielofunkcyjne, dzięki czemu można pić w nim nie tylko piwo. Kufel będzie idealny nie tylko dla amatorów tego chmielowego trunku. Można z niego posmakować każdego rodzaju drinka oraz napojów alkoholowych. Można w nim zrobić zimne i ciepłe napoje. W kuchni może służyć do odmierzania składników. Jak widać, produkt jest na tyle funkcjonalny, że można do wykorzystać do mnóstwa różnych celów.

Kufel wykonany jest ze stali szlachetnej, a na zewnątrz powleczony został miedzią. Materiały, z których został wykonany, zapewnia jego trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zadrapania. Wygodny uchwyt zawiera spocznik dla kciuka. Materiał wykonania zapewnia przyjemne ochłodzenie w przypadku zimnych napojów lub ogrzanie w przypadku napojów gorących. W ten sposób kufel wpływa na zmysłowy odbiór pitych napojów i wzmacnia smakowe doznania. Doskonały prezent dla taty, dziadka oraz dla każdego amatora piwa oraz innych trunków.


Gadżet w szczegółach:

  • kufel z miedzianą powłoką i wnętrzem wykończonym stalą szlachetną
  • kubek idealny dla osób ceniących sobie nowoczesność
  • Pojemność: 550 ml
  • Opakowanie: biały kartonik 11 x 11 x 11 cm
  • Wymiary: 10 x 8,5 cm
Polecamy