Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie masz pomysłu na prezent dla brata, męża, mamy lub siostry? Chciałbyś podarować komuś jakiś śmieszny gadżet, ale nie masz pojęcia, co by to mogło być? My wychodzimy naprzeciw. Twoim potrzebom :). W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości śmieszny kubek, w kształcie kosza na śmieci z pokrywą. Takiego kubka będą zazdrościli ci wszyscy w pracy i w domu. Codziennie wypijana kawa lub herbata ze śmietnika, może być ciekawym i niecodziennym doświadczeniem.

Kubek kosz na śmieci wykonany jest z wysokiej jakości kamienia. Śmieszny kubek jest koloru ciemnoszarego. Od zewnętrznej strony jest żłobiony w podłużne pasy. Dodatkowo kubek wyposażone jest w pokrywkę. Dzięki pokrywce nasz napój na dłużej pozostanie ciepły. Można w nim pić także lodowate napoje. Kubek śmietnik jest wytrzymały i idealny dla każdej temperatury cieczy.

Śmieszny gadżet pomieści aż 250 ml ulubionego płynu. Z zewnątrz kubek przypomina blaszany, lekko zdezelowany kosz na śmieci. Ucho kubka jest sporych rozmiarów, dlatego wygodnie trzyma się go w ręce. Kubek doskonale wpasuje się do wnętrza naszego mieszkania, biurka tworząc niestandardową z dekorację, na którą każdy zwróci uwagę. Nie ma drugiego tak odlotowego pomysłu na prezent, dlatego czym prędzej warto się w niego zaopatrzyć.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokiej jakości kubek;
  • pojemność: 250 ml;
  • zapakowany w prezentowe, dekoracyjne pudełko;
  • materiał: kamień / skała / minerał (dolomit).
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...