Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jakże to jeden film może odmienić oblicze zainteresowań nastolatek. Jeszcze parę ładnych lat temu nikt nie pomyślał, że w XXI wieku obiektem fascynacji dziewczyn będą wampiry! A wszystko za sprawa jednego filmu, a może tylko jednej postaci wampira Edwarda Cullena. Teraz o zgrozo każda chce być wampirem!

A, że wampiry piją krew, dlatego powstają gadżety związane z krwią, nawet do kąpieli. Teraz można poczuć w sobie wampira przy kąpieli, myjąc się prawdziwą krwią! Może nie prawdziwą, tylko o zapachu wiśni, ale trochę dramatyzmu musi być. Krwawy żel pod prysznic to żel o czerwonym zabarwieniu imitującym krew. Na imitacji się kończy, ponieważ posiada przyjemny wiśniowy zapach. Realizmu dodaje torebka, w  której znajduje się żel, ponieważ przypomina torebkę w jakich przetrzymuje się krew. Ten pomysłowy gadżet doskonale nadaje się na prezent dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących poczuć w sobie dreszczyk emocji.

Dla fanów filmów grozy, ten nietypowy gadżet z pewnością nie będzie obojętny! Horrory fascynują miliony fanów na całym świecie, którzy lubią poczuć ten specyficzny dreszczyk emocji. Każdy z prawdziwych miłośników tego gatunku filmowego powinien się zaopatrzyć w krwawy żel pod prysznic!


Gadżet w szczegółach:

  • krwawy żel pod prysznic o zapachu wiśni
  • realistyczne opakowanie
  • pojemność 400 ml
  • tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
Polecamy