Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jakże to jeden film może odmienić oblicze zainteresowań nastolatek. Jeszcze parę ładnych lat temu nikt nie pomyślał, że w XXI wieku obiektem fascynacji dziewczyn będą wampiry! A wszystko za sprawa jednego filmu, a może tylko jednej postaci wampira Edwarda Cullena. Teraz o zgrozo każda chce być wampirem!

A, że wampiry piją krew, dlatego powstają gadżety związane z krwią, nawet do kąpieli. Teraz można poczuć w sobie wampira przy kąpieli, myjąc się prawdziwą krwią! Może nie prawdziwą, tylko o zapachu wiśni, ale trochę dramatyzmu musi być. Krwawy żel pod prysznic to żel o czerwonym zabarwieniu imitującym krew. Na imitacji się kończy, ponieważ posiada przyjemny wiśniowy zapach. Realizmu dodaje torebka, w  której znajduje się żel, ponieważ przypomina torebkę w jakich przetrzymuje się krew. Ten pomysłowy gadżet doskonale nadaje się na prezent dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących poczuć w sobie dreszczyk emocji.

Dla fanów filmów grozy, ten nietypowy gadżet z pewnością nie będzie obojętny! Horrory fascynują miliony fanów na całym świecie, którzy lubią poczuć ten specyficzny dreszczyk emocji. Każdy z prawdziwych miłośników tego gatunku filmowego powinien się zaopatrzyć w krwawy żel pod prysznic!


Gadżet w szczegółach:

  • krwawy żel pod prysznic o zapachu wiśni
  • realistyczne opakowanie
  • pojemność 400 ml
  • tylko dla ludzi o mocnych nerwach!