Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Królestwo Gondoru, czyli Kamienny Kraj, zostało założone wraz z królestwem Arnonu za sprawą Elendila w roku 3320. Po śmierci Denethora I, władzę przejął król Aragorn Elessar, który jest dziedzicem Isildula. Aragorn ponownie dokonał zjednoczenia obu królestw. Aragorn był potomkiem trzech ras: ludzi, elfów oraz Majarów. Jego ojciec został zamordowany przez strzałę orka. Przyszły król wedle tradycji został wychowany na dworze Elronda. Jego prawdziwe pochodzenie było utrzymywane w tajemnicy, aby uchronił się od śmierci. W momencie przejęcia władzy przez Elessara, przyszły władca włożył na głowę przepiękną koronę, której posiadaczem możesz zostać już teraz!

Idealne upominki mają zaszczyt zaprezentować doskonale wykonaną replikę pięknej korony władcy Gondoru, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi powieści Władca Pierścieni. To doskonale wykonany elegancki upominek przez specjalistów z firmy The Noble Collection. Korona Krola Elessara z filmu Władca Pierścieni, to doskonały gadżet kolekcjonerski, dzięki dołączonej do zestawu eleganckiej gablocie z łatwością wyeksponujesz swoją ulubioną pamiątkę z niezwykłej krainy. Nie czekaj niech ta cudowna korona znajdzie się już teraz na twojej głowie!

Nie czekaj, luksusowy upominek już teraz czeka na Ciebie. Spraw nim radość sobie, swym bliskim i znajomym. Korona z pewnością olśni każdego, kto tylko będzie mieć okazję przyjrzeć się jej na własne oczy. Elegancki prezent przypadnie do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu miłośnikowi „Władcy Pierścienia”, już teraz możesz stać się jego posiadaczem! Niecodzienny gadżet wykonany został z metalu. Główną ozdobę stanowią elementy pozłacane oraz posrebrzane. Niezwykłej elegancji nadają jej eliptyczne kształty.

Zamów już teraz! Niech ten piękny, pokryty warstwą 24k złota gadżet pojawi się na Twojej głowie!


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość w najwyższym miejscu: 13cm
  • wysokość po obwodzie: ok. 4cm
  • wymiary: 17x21cm (przedmiot jest w eliptycznym kształcie)
  • limitowana edycja - tylko 9500 szt na cały świat !
  • materiał: metal
  • waga: 1,2kg
  • w skład zestawu wchodzi: metalowa korona zawierając pozłacane i posrebrzane selementy, gablotka do ekspozycji korony
  • wysokość gablotki: 15cm
  • szerokość gablotki: 21cm 
  • długość gablotki: 28cm
Napisz opinię
2019-09-02 21:35:09 - Szymon

Korona kupiona dawno i po dłuższym czasie stania nic się z nią nie dzieje. Nadal prezentuje się tak dobrze jak wcześniej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...