Wczytuję dane...
EAN: 8435450253706
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Świat prehistorycznych stworzeń od dawna budzi ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży. Tę tematykę przybliżył nieco film pod tytułem „Park Jurajski”. Akcja rozgrywa się na wyspie Isla Nublar. Milioner John Hammond otwiera w tym miejscu park rozrywki. Jednak wyróżnia się on warunkami identycznymi do tych, w których żyły dinozaury. Warunkiem otwarcia parku rozrywki jest jednak wydanie zgody przez wycieczkę kontrolną. Wizyta zwiedzających nie przebiega jednak zgodnie z oczekiwaniami. Fabuła zabiera widza w niezwykłe środowisko fantastycznych istot. W tle toczy się walka o prztrwanie w całkiem nieznanym ludziom świecie.

Jeżeli należysz do grona fanów dinozaurów i  jednocześnie kawy, herbaty, czy innych ciepłych lub chłodnych napojów – powinieneś rozważyć zakup licencjonowanego gadżetu w postaci Jurrassic Park – Kubek logo. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki może stanowić idealny prezent dla fana Parku Jurajskiego i dinozaurów. Korzystając z kubka możesz przenieść się w świat prehistorycznych postaci. W przerwie między zwiedzaniem zakątków wyjątkowego Parku Rozrywki i poznawaniem kolejnych gatunków dinozaurów, możesz odpocząć i napić się z licencjonowanego kubka.

Jurassic Park – Kubek logo jest zapakowany w ozdobne pudełko, dlatego stanowi najlepszy pomysł na prezent. Grafika wykonana na kubku charakteryzuje się wysoką trwałością i walorami estetycznymi. Przedstawia słynne logo filmu „Park Jurajski”, które jest doskonale znane każdemu widzowi. Produkt może być myty w zmywarce, na czym nie ucierpi w żaden sposób jego wygląd.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek Jurassic Park - Logo
  • Wysokiej jakości
  • Materiał: kubek ceramiczny
  • Pojemność: 315 ml
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...