Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Prezenty związane z ulubionymi bohaterami mają szczególną wartość, zwłaszcza jeśli są to oficjalne gadżety. Ujrzyj radość na twarzy obdarowanego, kiedy wręczysz mu unikatowy zeszyt nawiązujący do ulubionej sowy Harry’ego Pottera.

Zeszyt z pluszową okładką – Harry Potter

Sowa Hedwiga była nie tylko zwierzątkiem domowym Harry’ego Pottera, lecz również jedynym łącznikiem ze światem czarodziejów podczas jego przebywania w domu wujostwa. Ten piękny, wyróżniający się ptak to prezent od Hagrida z okazji jedenastych urodzin. Przez wszystkie lata nauki w Howgarcie Hedwiga była wierną towarzyszką Harry’ego, umożliwiając mu kontakt z przyjaciółmi oraz jego ojcem chrzestnym, Syriuszem Blackiem.

Notes A5 – Hedwiga

Przedstawiamy unikatowy zeszyt inspirowany sową Harry’ego Pottera, Hedwigą. Okładka jest pokryta białym, miękkim pluszem z wyszytymi oczami, dziobem oraz linią skrzydeł. Na środku znajduje się mini-kieszonka imitująca list. Kartki w linie zdobi wizerunek uroczej sówki. Całość wyróżnia solidność szwów oraz precyzyjne dopasowanie poszczególnych elementów.

Zeszyt z Hedwigą – dla kogo?

Z gadżetu z pewnością ucieszą się młodsi fani serii Harry Potter. Dzięki pomocniczym liniom, produkt nadaje się do nauki kaligrafii lub prowadzenia pamiętnika. Wykorzystaj go również jako notes do zapisywania myśli lub pisania listów.

Szczegóły produktu:

  • zeszyt A5 w linie;
  • wymiary: 15x20x2cm
  • okładka z pluszowego materiału;
  • mała „kieszonka” z PVC na okładce;
  • produkt na oficjalnej licencji;
  • producent: Blue Sky Studios.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...