Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Harry Potter to z pewnością chłopiec o którym słyszało każde dziecko. Fanami jego niecodziennych przygód są również dorośli. Bohatera książek i filmów poznajemy jako chłopca, który stracił swoich rodziców i jest wychowywany przez ciotkę i wuja. W wieku jedenastu lat dowiedział się, że jest czarodziejem i będzie chodził do Hogwartu – szkoły dla czarodziejów. Dalsze losy tego niezwykłego chłopca, który skradł serca dzieciaków na całym świecie, znajdujemy w kolejnych częściach tej siedmiotomowej opowieści. Każda z jego przygód jest niezwykła, a zarazem też niebezpieczna. Harry jest jednak bardzo odważny i stawia czoło wielu przeciwnościom, jest przy tym również sprytny i pomysłowy. Logiczne myślenie i odwaga powoduje że jest sprytnym i młodym czarodziejem, choć tak naprawdę o świecie magii dowiedział się niedawno.

Dla wszystkich fanów tego chłopca mamy gadżet który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i każde dziecko będzie wprost zafascynowane. Nasza propozycja to gadżet Harry Potter - warcaby monety banku Gingotta. Warcaby to gra ucząca logicznego myślenia. Twoje dziecko podczas gry poczuje się jak Harry Potter i tak jak on będzie musiało rozwiązywać wiele zagadek, podejmując czasami ogromne ryzyko i przewidywać kroki swojego przeciwnika.

Warcaby to klasyczna i bardzo znana gra dla całej rodziny, która rozwija proces logicznego myślenia, a przede wszystkim bawi, uczy i uprzyjemnia czas spędzony z najbliższymi. Twoje dzieci z pewnością będą zachwycone. W skład gry wchodzi plansza i pionki, gra dla dwóch osób.


Gadżet w szczegółach:

  • Harry Potter warcaby monety banku Gringotta
  • plansza do gry 
  • 24 pionki w tym 12 złotych i 12 srebrnych
  • ładny woreczek do przechowywania pionków
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2017-06-27 13:50:42 - Mama

warcaby sa świetne. mój syn bardzo się ucieszył z prezentu i nie mogliśmy oderwać go od gry.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...