Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Harry Potter to z pewnością chłopiec o którym słyszało każde dziecko. Fanami jego niecodziennych przygód są również dorośli. Bohatera książek i filmów poznajemy jako chłopca, który stracił swoich rodziców i jest wychowywany przez ciotkę i wuja. W wieku jedenastu lat dowiedział się, że jest czarodziejem i będzie chodził do Hogwartu – szkoły dla czarodziejów. Dalsze losy tego niezwykłego chłopca, który skradł serca dzieciaków na całym świecie, znajdujemy w kolejnych częściach tej siedmiotomowej opowieści. Każda z jego przygód jest niezwykła, a zarazem też niebezpieczna. Harry jest jednak bardzo odważny i stawia czoło wielu przeciwnościom, jest przy tym również sprytny i pomysłowy. Logiczne myślenie i odwaga powoduje że jest sprytnym i młodym czarodziejem, choć tak naprawdę o świecie magii dowiedział się niedawno.

Dla wszystkich fanów tego chłopca mamy gadżet który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i każde dziecko będzie wprost zafascynowane. Nasza propozycja to gadżet Harry Potter - warcaby monety banku Gingotta. Warcaby to gra ucząca logicznego myślenia. Twoje dziecko podczas gry poczuje się jak Harry Potter i tak jak on będzie musiało rozwiązywać wiele zagadek, podejmując czasami ogromne ryzyko i przewidywać kroki swojego przeciwnika.

Warcaby to klasyczna i bardzo znana gra dla całej rodziny, która rozwija proces logicznego myślenia, a przede wszystkim bawi, uczy i uprzyjemnia czas spędzony z najbliższymi. Twoje dzieci z pewnością będą zachwycone. W skład gry wchodzi plansza i pionki, gra dla dwóch osób.


Gadżet w szczegółach:

  • Harry Potter warcaby monety banku Gringotta
  • plansza do gry 
  • 24 pionki w tym 12 złotych i 12 srebrnych
  • ładny woreczek do przechowywania pionków
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2017-06-27 13:50:42 - Mama

warcaby sa świetne. mój syn bardzo się ucieszył z prezentu i nie mogliśmy oderwać go od gry.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...