Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Tiarą przydziału zwane jest czarodziejskie nakrycie głowy, które we wczesnym średniowieczu zaczarował Godryk Gryffindor, jeden z założycieli Hogwartu. Tiara Przydziału przydziela uczniów do odpowiednich domów podczas Ceremonii Przydziału. Każdego roku Tiara Przydziału wymyśla nową pieśń, która jest przez nią śpiewana podczas rozpoczęcia roku szkolnego w filmie Harry Potter. Magiczna tiara przydziela uczniów na podstawie ich cech osobowości.

Prezentowana przez idealne upominki tiara przydziału niestety nie posiada magicznych zdolności, nie przydziela uczniów do poszczególnych domów w Hogwarcie. Stanowi jednak doskonały upominek dla każdego fana przygód Harr'ego Pottera.

Poczuj się jak nowy uczeń Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Włóż na głowę tiarę przydziału i poczuj się jak jeden z bohaterów powieści Harry Potter. To niecodzienny gadżet z filmu o przygodach młodego czarodzieja, który na pewno ucieszy jego miłośników.

Tiara wykonana jest z bawełny i poliestru, z pewnością będzie ją chciało nosić Twoje dziecko. Dlatego zdecyduj się już teraz na ten wyjątkowy prezent. Spraw nim radość sobie i swoim bliskim. Jest to idealny podarunek na każdą okazję. W szczególności, jeśli osoba którą chcesz nim obdarować, uwielbia Harry'ego i jego przyjaciół.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość: 47cm
  • szerokość: 45cm
  • materiał: 55% bawełna, 45% poliester
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...