Wczytuję dane...
EAN: 812370010486
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Każdego fana przygód Harry'ego Pottera zachwyca latanie na miotle. Jednak wymaga ono pewnych magicznych umiejętności. Latanie to nic innego jak unoszenie się w powietrzu przez czarodzieja. Jest możliwe również bez miotły, lecz to domena najsilniejszych czarowników.

Miotła błyskawica 1:1 jest obecnie najlepszą miotłą na świecie. Jej posiadaczem jest Harry Potter,  otrzymał ją w prezencie od Syriusza Blacka w trzecim tomie powieści. Potrafi rozwinąć prędkość 150 mil na godzinę w ciągu 10 sekund. Znana jest z doskonałej równowagi lotu. Zaopatrzona jest w czujnik  zaklęcia hamującego, które nie jest w stanie oprzeć się żadnym innym przeciw zaklęciom. Każdy z modeli posiada własny numer rejestracyjny.

W  naszym sklepie możesz nabyć replikę miotły Harry'ego Pottera. Posiada ona certyfikat autentyczności i podstawkę do jej efektownej ekspozycji. Nie brakuje w niej również oryginalnej tabliczki z numerem rejestracyjnym miotły.

Nasza miotła błyskawica w skali 1:1, to ekskluzywny gadżet kolekcjonerski, który z dumą możesz wyeksponować na honorowym miejscu. Możesz także jej dosiadać i poczuć się jak Harry Potter podczas swojej pierwszej nauki latania. Nie zwlekaj i już dziś zostań posiadaczem tego niecodziennego gadżetu. Możesz również wykorzystać go jako idealny upominek.

Jeśli chcesz zostać nowym właścicielem tej miotły, musisz się spieszyć. Jak na błyskawicę przystało, miotły uciekają nader szybko!


Gadżet w szczegółach:
- Pełnowymiarowa replika (sklala 1:1) miotły BŁYSKAWICA
- długość miotły: 148 cm
- materiał rękojeści: drewno
- limitowana edycja - 10000 sztuk!
- najwyższa jakość wykonania - gwarantowana przez producenta: Noble Collection
- uwaga! Miotła jest tylko repliką, nie można na niej nigdzie polecieć.

Napisz opinię
2015-04-13 07:48:47 - hocusP

Przekonała mnie limitowana edycja - było warto. Miotła sprawdza się nie tylko jako ozdoba, z pomocą wyobraźni.. może latać! :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...