Wczytuję dane...
EAN: 4009803003016
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nauka w Hogwarcie to marzenie każdego potteromaniaka. Ten majestatyczny zamek po raz pierwszy widzimy oczami młodego Harry’ego, gdy ten rozpoczyna swoją magiczną edukację. Majestatyczna budowla położona gdzieś w Szkocji robi wrażenie swoimi rozmiarami i klimatem wnętrz. Nad zamkiem góruje Wieża Astronomiczna – to tam odbywały się zajęcia w astronomii oraz SUM-y. To również miejsce, które było świadkiem dramatycznych wydarzeń z szóstej części.

Wieża Astronomiczna – puzzle 3D

Zestaw składa się z 243 elementów umieszczonych na arkuszach. Wystarczy je powypychać z ramek i ułożyć zgodnie z instrukcją. Nie potrzeba do tego żadnego kleju ani nożyczek! Puzzle wykonane są z wytrzymałego kartonu i tworzywa sztucznego, pokrytego kolorowym nadrukiemi. Niezwykła dokładność końcowego modelu przeniesie Cię do magicznego świata Harry’ego Pottera. Czas ułożenia według producenta to ok. 240 minut. Oferowany zestaw pozwala stworzyć część zamku Hogwart z Wieżą Astronomiczną, a wraz puzzlami „Wielka Sala” zbudujesz cały zamek! (zestawy sprzedawane są oddzielnie)

Puzzle 3D Hogwart – dla kogo?

Przestrzenne puzzle to niesamowity prezent dla nieco starszych dzieci oraz dorosłych jako sposób na odstresowanie się. Ułożenie całej konstrukcji wymaga cierpliwości i dokładności – zaangażuj do tego całą rodzinę lub przyjaciół, a spędzicie razem wspaniały czas!

Szczegóły produktu:

  • wymiary konstrukcji: 45x43x33cm;
  • liczba elementów: 243;
  • precyzyjne dopasowanie;
  • nie wymaga użycia kleju;
  • produkt na licencji Wizarding World.
Polecamy