Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Zamek Hogwart skrywał wiele tajemnic, nawet przed samym Albusem Dumbledorem! Historyczna budowla ukryta przed mugolami za każdym razem robiła ogromne wrażenie na pierwszoroczniakach. Kto z nas nie marzył o zjedzeniu obfitej kolacji w słynnej Wielkiej Sali? Setki świec magicznie lewitujących nad głowami uczniów – taki widok zobaczył Harry Potter, gdy po raz pierwszy przekroczył progi zamku po ukończeniu jedenastu lat. To tam mieściły się cztery stoły dla każdego z domów Hogwartu: Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu i Ravenclaw.

Wielka Sala – puzzle 3D

Przenieś się do świata Harry’ego Pottera i wybierz licencjonowany zestaw puzzli 3D. Elementy są od razu gotowe do ułożenia bez konieczności użycia kleju lub nożyczek. Gotowa bryła przedstawia wierną kopię zamku prosto z filmowych kadrów. Precyzyjne nacięcia i wypustki gwarantują bezpieczne dopasowanie puzzli do siebie oraz stabilną konstrukcję. Część zamku z Wielką Salą możesz również połączyć z zestawem „Wieża Astronomiczna” z tej samej serii, tworząc cały zamek Hogwart! (zestawy sprzedawane oddzielnie)

Przestrzenne puzzle Harry Potter – dla kogo?

Sprezentuj puzzle wytrwałemu miłośnikowi magii, który marzy o własnym modelu zamku Hogwart! Podejmij wyzwanie i ułóż układankę samodzielnie lub wspólnie z najbliższymi. To również świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną!

Szczegóły produktu:

  • wymiary konstrukcji: 53x47x40 cm;
  • liczba elementów: 187;
  • nie wymaga użycia kleju;
  • precyzyjne dopasowanie;
  • produkt na licencji Wizarding World.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...