Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Dziennik Toma Riddle’a odegrał w sadze „Harry Potter” J.K. Rowling bardzo istotną rolę, gdyż był on jednocześnie horkruksem, który Lord Voldemort wykorzystał, aby rozszczepić swoją duszę i starać się zapewnić sobie nieśmiertelność. W naszym sklepie znaleźć można gadżet nawiązujący do tych zdarzeń, a mianowicie multimedialną replikę dziennika Toma Riddle’a, która pochodzi z kolekcji firmy WOW! Stuff Collection. Może to być niejednokrotnie doskonały pomysł na prezent dla osób, które czują się związane ze wspomnianą serią i pragną mieć coś, co będzie im przypominać o ich sentymencie do przygód młodego czarodzieja.

Dziennik przeznaczony jest dla osób powyżej lat sześciu. Został on wykonany z dbałością o szczegóły. Karty dziennika są puste, co może prawdopodobnie niektórych zaskoczyć, niemniej jednak jest to zabieg w pełni przemyślany. Gadżet jest dedykowany bowiem dostarczaniu multimedialnej rozrywki. Jego użytkownik ma możliwość korzystania z dołączonego do zestawu pisaka, który wypełniony jest niewidzialnym tuszem. Zapisane słowa można później odczytać przy pomocy specjalnego światełka ultrafioletowego, które także znajdziemy w zestawie. Może to być zatem świetny sposób, aby na moment przenieść się do fantastycznego świata magii i wyobrazić sobie, że dziennik rzeczywiście jest przedmiotem nadprzyrodzonym. Kreuje to pewną atmosferę tajemnicy i może dostarczyć doskonałej rozrywki. Przedmioty prezentują się estetycznie, a jednocześnie posiadają walor praktyczny. Zapisywanie i odczytywanie sekretnych wiadomości może być świetną zabawą dla osób, które cenią sobie uniwersum Harry’ego Pottera.

Gadżet w szczegółach:

  • Dziennik Toma Riddle'a z pustymi kartkami
  • Długopis z niewidocznym atramentem
  • Magiczna mini-różdżka ze swiatłem UV
  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania
  • Gadżet dla dzieci od 6 lat