Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wykreowany przez J.K. Rowling w serii „Harry Potter” świat czarodziejów na dobre wszedł do kanonu światowych fenomenów współczesnej kultury. Nic więc dziwnego, że wiele osób kolekcjonuje gadżety związane z tym właśnie uniwersum. Jeśli poszukują Państwo ciekawych propozycji w tym zakresie, warto zainteresować się kubkiem z symbolem Hogwartu – szkoły czarodziejskiej, która zajmuje istotne miejsce w fabule wspomnianego wcześniej cyklu.

Wyprodukowany przez firmę GB eye kubek ceramiczny dostępny w naszym sklepie ma zaokrąglony kształt oraz duży, poręczny uchwyt. Jest on czarny, ozdobiony napisami w barwie złotej oraz symbolem Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie również w tym samym kolorze. Kubek ten prezentuje się elegancko, jest wygodny w użytkowaniu, a także pojemny – mieści się w nim 475 mililitrów napoju. Może to być doskonała propozycja dla tych, którzy uwielbiają pić herbatę i pragną robić to w stylu nawiązującym do świata magii.

Taki kubek może być doskonałym prezentem dla kogoś, kto jest fanem wspomnianej wcześniej serii. Posiadanie takiego gadżetu może być świetnym zaznaczeniem swojej fascynacji „Harrym Potterem”. Upominki, które mają walory zarówno o charakterze wizualnym, jak i użytkowym, a także niejednokrotnie sentymentalnym, są w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Wspomniany kubek może być wspaniałym podarunkiem dla bliskiej osoby, która jest bardzo przywiązana do czarodziejskiego uniwersum i chciałaby mieć na półce coś, co przypominałoby jej o magicznym świecie i przygodach, które fabularnie miały tam miejsce.


Gadżet w szczegółach:

  • Wysokiej jakości kubek ceramiczny z serii Harry Potter - Hogwart
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Pojemność: 475 ml
  • Opakowanie: Kolorowe kartonowe opakowanie z nadrukiem
Napisz opinię
2019-10-07 20:51:01 - Baśka

Kubek jest prawilnych rozmiarów - idealny d nauki!