Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Dramatyczne wydarzenia, jakie przeżył Harry Potter w Komnacie Tajemnic, z pewnością zasługują na upamiętnienie. Choć jego pierwsze spotkanie z dziennikiem Toma Riddle'a na drugim roku w Hogwarcie było osnute mgłą tajemnicy i niewiedzy, w ostatnich częściach sagi bohater nadrobił braki informacyjne, rozpracowując kwestię horkruksa i utkwionej w nim cząstki duszy samego Voldemorta. Finalnie, ten przesiąknięty czarną magią artefakt został zniszczony przy pomocy jadowitego kła bazyliszka.

Żywiczna figura legendarnego dziennika Toma Riddle'a w komplecie z rzeźbioną atrapą kła bazyliszka stanowi nie lada gratkę dla fanów całej serii "Harry Potter". Niemal 23-centymetrowy gadżet może być sporą atrakcją dla naszych znajomych i przyjaciół, jeżeli oni również zaliczają się do grona pasjonatów świata przedstawionego wykreowanego przez J.K. Rowling. Gadżet ten wykonany został z niezwykłą dbałością o szczegóły – w figurce dziennika widoczna jest dziura po wypaleniu przez jad zwierzęcia, a sam kieł można w nią włożyć lub trzymać osobno.

Historia horkruksów jest długa i skomplikowana, jednak doskonale znajoma tym, którzy w świat Pottera wniknęli dogłębnie i z zaangażowaniem. Dziennik Toma Riddle'a posiadał demoniczne właściwości właśnie dlatego, że utkwiona była w nim cząstka duszy Voldemorta. Figura od The Noble Collection, umieszczona w widocznym miejscu, może być prawdziwą ciekawostką i stanowić świetny pomysł na prezent dla fana serii. Szczególnie, że jest wykonana z taką dbałością o szczegóły.


Gadżet w szczegółach:

  • Dziennik Toma Riddle'a przebity kłem bazyliszka
  • kieł bazyliszka można wyciągnąć z otworu w dzienniku
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • wysokość: 23 centymetry
Napisz opinię
2014-11-14 19:40:38 - Lapik

wygląda wspaniale, juz zamówiłem, nie mogę sie doczekac jak przyjedzie :)

Polecamy