Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Znakiem rozpoznawalnym rodu Lannisterów z serialu "Gra o Tron" stworzonego przez Davida Benioffa i D.B. Weissa, a powstałego na postawie sagi "Pieśń Lodu i Ognia", która napisana została przez George'a R. R. Martina, jest charakterystyczny herb. Przedstawia on złotego lwa na ciemnoczerwonym tle, podpisanego mottem rodu. Zamożni za sprawą kopalni złota Lannisterowie, jak i za sprawą powodowanych przez siebie intryg mają wielu fanów, podobnie jak cała seria, która już od kilku ładnych lat cieszy się wysokimi wynikami oglądalności i międzynarodową popularnością. Przygody rycerzy i królów, wciągające intrygi oraz walka o władzę zachęcają zarówno młodzież, jak i nieco starszych czytelników i odbiorców.

W naszym sklepie można nabyć ceramiczny kufel, którego wygląd nawiązuje właśnie do herbu rodu Lannisterów. Widzimy tutaj motto, charakterystycznego lwa oraz nazwisko rodziny. Gadżet stylizowany jest na drewno, a całościowej kompozycji dopełniają złotej barwy ornamenty. Duży uchwyt dodaje naczyniu poręczności i sprawia, że jest ono wygodne w użytkowaniu. Z pewnością warto również zauważyć, że pojemność kufla, to 0,9 litra (900 ml!), dzięki czemu możemy rozkoszować się pokaźną ilością ulubionych napojów. Jeśli znamy kogoś, kto zafascynowany jest rodem Lannisterów, taki kubek może być doskonałym prezentem.

Warto wyszukiwać podarunki według kryterium upodobań danej osoby, dlatego gadżety z kultowych serii niejednokrotnie stanowią świetne rozwiązanie. Urozmaicenie sobie zwykłej czynności, takiej jak chociażby picie herbaty, może nastąpić w wyszukanym stylu.


Gadżet w szczegółach:

  • kufel wysokiej jakości
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • materiał: kamionka
  • pojemność: 900 ml!
  • bardzo silidny i wytrzymały kufel