Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

I drink & I know things to jeden ze słynnych cytatów Tyriona Lannistera, syna lorda Tywina Lannistera oraz jego kuzynki, lady Joanny. Tyrion Lannister jest jedną z najbardziej charakterystycznych i najbarwniejszych postaci cieszącego się dużą popularnością serialu Gra o Tron. Ktoś, kto pozostaje fanem tej słynnej ekranizacji, nie może wspomnianej postaci nie znać lub pozostawać względem niej obojętny. Tyriona Lannistera można kochać, albo nienawidzić. Idziemy o zakład, że osób darzących go ciepłymi uczuciami jest jednak zdecydowanie więcej. Dlaczego? Oczywiście za sprawą jego wypowiedzi – aforyzmów, mądrości i życiowych prawd, które znajdują odzwierciedlenie także w naszym życiu.

Czy można się zatem dziwić, że wypowiedzi bohatera umieszcza się na wyjątkowych upominkach? Wykonany ze szkła, cechujący się wysoką jakością, niezwykły kielich w kształcie czary z sentencją autorstwa Tyriona Lannistera to przykład połączenia perfekcji formy oraz niebanalnych treści. Zapakowany w eleganckim kartonie doskonale sprawdzi się jako prezent albo kolejny element domowej kolekcji kultowego serialu. Efektownym wyglądem wyróżnia się nie tylko sam kielich, ale również przeznaczony dla niego giftbox. Barwne opakowanie z dekoracyjnym motywem z filmu podnosi atrakcyjność prezentu i rozbudza ciekawość na temat tego, co może znajdować się w środku.

Elegancki i stylowy kielich o pojemności 0,275 litra jest produktem opartym na oficjalnej licencji. Osobom, które zdecydują się na jego zakup, umili wieczorny czas spędzany nie tylko przy kolejnym odcinku Gry o Tron, bądx podczas lektury książki R. R. Martina. Sprawi radość zarówno miłośnikom serialu, książki, jak i każdemu, kto ceni piękno i wyjątkowy styl.


Gadżet w szczegółach:

  • oryginalny produkt na oficjalnej licencji
  • wysokiej jakości szkło do wina
  • pojemność: 275 ml
  • opakowanie: kolorowe kartonowe opakowanie - Giftbox