Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wielbicieli serialu „Gra o Tron” stworzonego dla stacji HBO przez Davida Benioffa i D.B. Weissa z pewnością w dzisiejszych czasach nie brakuje, gdyż zdobył on ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się gadżety związane z tą produkcją. Dostępny w naszym sklepie kielich produkcji firmy Nemesis Now może być prawdziwą gratką dla pasjonatów tego tekstu kultury i wyjątkowym gadżetem w domowej kolekcji naczyń.

 

Ręcznie malowany kielich został wykonany z dbałością o szczegóły i od strony wizualnej  prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Widnieją na nim misterne zdobienia, tron z mieczy, logo filmu oraz herby. Ten estetyczny gadżet ma jednak również zastosowanie praktyczne, ponieważ można z niego pić. Może to być świetny sposób na zaakcentowanie swojego przywiązania do wspomnianego serialu. Wysokość kielicha wynosi około siedemnastu centymetrów. Ze względu na ręczne malowanie, nie można go myć w zmywarce, a w sposób tradycyjny. Takie naczynie może doskonale urozmaicić posiadaną kolekcję kubków i kielichów oraz być świetnym rozwiązaniem dla osób, które należą do grona fanów „Gry o Tron”. Serial powstały na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” George’a R.R. Martina ma wielu wielbicieli w różnych zakątkach świata i wciągnął do oglądania mnóstwo osób.

 

Taki prezent może się doskonale sprawdzić w formie upominku, przez który chcemy przekazać osobie obdarowanej, że pamiętamy o jej upodobaniach i jest ona dla nas ważna. Może on stanowić dla niej przypomnienie o nas oraz o naszym pomysłowym podarunku. Dla niektórych taki kielich może nieść ze sobą wartość sentymentalną – w końcu ulubione seriale potrafią na dobre utkwić w naszej pamięci.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Kielich ręcznie malowany
  • Wielkość 17 cm
  • Materiał: żywica
  • NIE MYĆ W ZMYWARCE!!!
Napisz opinię
2019-11-25 11:04:20 - Kinia

Kielich jest fenomenalny! Polecam!

Polecamy