Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Palenie nie dość, że nie zdrowe to jeszcze teraz bardzo kosztowne! Dlatego coraz więcej ludzi rzuca palenie z większym lub mniejszym skutkiem. Po co się męczyć zmagając się z samym sobą, skoro gadająca popielniczka może nam w tym pomóc.

Gadająca popielniczka to specjalny odjechany gadżet dla osób chcących rzucić palenie. Popielniczka jest w kształcie płuc, dlatego nieźle działa na wyobraźnie kiedy jesteśmy zmuszeni pozostawić popiół na niej. Wyobrażamy sobie, że to nasze płuca, a żeby tego było mało popielniczka mówi głosem nałogowego palacza. Jeśli i to nie wystarczy to w momencie kiedy kładziemy papierosa na niej, dzięki czujnikom, popielniczka czy też płuca zaczynają krztusić się i kaszleć, a także krzyczeć z bólu! Popielniczka stara się przemówić palącemu do rozsądku w języku polskim.

Wspaniały i pomocny prezent dla osoby chcącej rzucić palenie. Pomóżmy w osiągnięciu celu naszemu znajomemu! To nieoceniona pomoc dla niego, a przy tym dostarczy trochę śmiechu w odróżnieniu od plasterków antynikotynowych.


Gadżet w szczegółach:

  • popielniczka w kształcie płuc w wysokiej jakości
  • czujniki elektroniczne uruchamiają kaszel i okrzyki
  • zapakowana w estetyczne pudełko upominkowe
  • wymiary 13 x 11,5 x 4,5 cm
  • zasilana dwoma bateriami AA (nie ma ich w zestawie)Napisz opinię
2014-04-07 17:00:15 - adamus

odzwyczaiła mnie od palenia! polecam nałogowcom, szybka przesyłka

2014-04-12 13:15:17 - Anna

Przezabawna popielniczka! Od lat namawiam męża do rzucenia palenia, może się uda dzięki temu prezentowi. Zamówiłam wczoraj, z niecierpliwością czekam na przesyłkę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...