Wczytuję dane...

Funko POP!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Funko Pop! To przeurocze figurki produkowane przez firmę Funko. Przez swój unikatowym design są znane i kochane na całym świecie. Te mini figurki przedstawiają postacie z gier, filmów, seriali, mang czy komiksów.

Znajdziemy tutaj postacie z takich produkcji jak: Arrow, Kung Fu Panda, Harry Potter, Star Wars, Supernaturals, Marvel czy DC Comics. Popy charakteryzują się stosunkowo dużymi głowami w porównaniu do reszty ich ciała.

Te mini figurki są idealne dla każdego kolekcjonera oraz miłośników książek. W końcu każdy chce posiadać gadżet związany z ulubioną postacią. Jedni wybierają koszulki, inni zakładki do książek czy biżuterie, a wy możecie zbierać Funko POP! Z pewnością podbiją serca każdego z Was przez śmieszny i niepowtarzalny wygląd. Idealne na prezent bądź upominek dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy do przejrzenia Naszej oferty. Jeśli w naszej aktualnej ofercie nie znajdujesz interesującej Cie figurki, zapraszamy do kontaktu, a sprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!