Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Newt Scamander jest głównym bohaterem filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” stworzony została jako spin-off do serii „Harry Potter” J.K. Rowling. Film zdobył ogromną popularność, dlatego też na rynek weszły rozmaite gadżety nawiązujące do tego świata przedstawionego. Ich kolekcjonowanie może być wyrazem przywiązania oraz szacunku do tekstów kultury, które są znane, a także cenione przez wiele osób.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć świecącą różdżkę Newta Scamandera produkcji The Noble Collection. Może być ona doskonałym uzupełnieniem posiadanej kolekcji gadżetów związanych ze światem czarodziejów lub wspaniałym zapoczątkowaniem całego ekscytującego procesu gromadzenia takich właśnie przedmiotów. Jest ona wykonana w sposób elegancki, z dbałością o szczegóły, dzięki czemu osoby będące fanami magicznego uniwersum mogą potraktować ją jako uzewnętrznienie swojego uwielbienia dla cenionych tekstów kultury, o których mowa.

Taki prezent może doskonale sprawdzić się zarówno w przypadku młodych pasjonatów świata magii, jak i tych starszych, którzy nieraz wracają do niego myślami z pewną nostalgią. Świecąca różdżka może być interesującym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniach, a także służyć celom rozrywkowym, dlatego też warto zastanowić się nad podarowaniem takiego gadżetu osobie, która uważa się za fana lub fankę magicznego świata. Taki drobiazg potrafi przynieść wiele radości, ponieważ upominek dopasowany do upodobań obdarowywanego nieraz jest miłym wyrazem pamięci o jego preferencjach.


Gadżet w szczegółach:

  • Różdżka świecąca Newt Scammander - "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”
  • Producent: Noble Collection
  • Wymiary różdżki:
  • Wymiary opakowania:
  • Opakowanie z grubego kartonu - wielokolorowe
Polecamy