Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kubek w wielu przypadkach może okazać się bardzo dobrym pomysłem na prezent. Wiele osób decyduje się na sprezentowanie takiego właśnie przedmiotu swoim bliskim. Na rynku istnieje szeroki wybór tego rodzaju produktów. W naszym sklepie dostępny do zakupienia jest kubek wyprodukowany przez firmę Half Moon Bay, przedstawiający Nifflera, czyli Niuchacza z napisanej przez J.K. Rowling książki „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.

Oferowany przez nas kubek jest wyposażony w uchwyt i ozdobiony przy pomocy wypukłej podobizny wspomnianego wcześniej Niuchacza. Pojemność kubka wynosi pół litra. Może to być bardzo przydatny gadżet na jesienne oraz zimowe wieczory w towarzystwie herbaty. Niemniej jednak można wykorzystać go także przy innych okazjach. Picie napoju z tego kubka może być bardzo inspirującym doświadczeniem dla tych, którzy należą do grona fanów magicznego świata. Wspomniany kubek nie jest przeznaczony do podgrzewania w mikrofali oraz mycia w zmywarce. Tego rodzaju przedmioty niejednokrotnie mogą mieć dużą wartość sentymentalną. Jeżeli zatem zna się kogoś, kto lubi kolekcjonować gadżety nawiązujące do tekstów kultury, taki kubek może być bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Nie ulega wątpliwości, że kubek może być bardzo praktycznym prezentem, a jednocześnie może nieść ze sobą przyjemne skojarzenia. Taki podarek może niejednokrotnie dać wyraz dbałości o gusta bliskiej osoby, natomiast jego użytkowanie daje możliwość wyrażenia swoich upodobań, jeśli chodzi o współczesną kulturę. Kubek przedstawiający Niuchacza może być także świetnym urozmaiceniem kolekcji posiadanych naczyń.


Gadżet w szczegółach:

  • Kubek 3D z serii Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (Harry Potter) - Niuchacz, Nifflera
  • Pojemność: 500 ml
  • Opakowanie - kolorowy kartonik z nadrukiem
  • Materiał: Kamionka
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji.
Napisz opinię
2019-10-07 20:49:35 - XoXo

Polecam kubek!