Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wino to napój bogów. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób przepada za winem. Któż z nas nie chciałby się poczuć jak w niebie, zasiadając na wygodnej kanapie z lampką wybornego wina z najlepszych francuskich winnic. Czy wiecie, że wino nabiera najlepszych walorów smakowych, kiedy zostanie właściwie napowietrzone? W tym celu specjaliści polecają nalewanie wina do kieliszków nie z butelki, ale z karafki – oczywiście po wcześniejszym przelaniu.

Karafki dostępne w sprzedaży można podzielić na trzy gatunki – zwykłe, niezwykłe i tajemnicze. Nasza enigmatyczna karafka do wina zalicza się do tej trzeciej grupy. Oryginalny design przyciągający oko, solidna, ozdobiona metalowym pierścieniem podstawa, oraz najwyższej jakości, nieskazitelne szkło. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie karafki, wino zostaje dokładnie napowietrzone, dzięki czemu w pełni docenisz jego wyjątkowy smak.

Enigmatyczna karafka ma niewielką pojemność ok. połowy butelki wina. Jest to zamierzone działanie, dzięki któremu zawsze będziesz się cieszył świeżym i smacznym trunkiem. Dodatkowo, kompaktowe rozmiary ułatwiają regularne używanie, a także przenoszenie i czyszczenie wnętrza naczynia.

Gadżet w szczegółach:

  • Enigmatyczna karafka do wina
  • Wykonana z wysokiej jakości szkła
  • Podstawa ozdobiona satynowanym stalowym pierścieniem 
  • Wyjątkowy design zapewnia doskonałe napowietrzanie i wygodne używanie
  • Pojemność karafki to ok 375 ml ~ połowa butelki wina
  • Kolorowe opakowanie
  • Wielkość: 11 x 23 x 11 cm
Napisz opinię
2014-04-14 20:40:19 - Monia:)

Właśnie przyszłą do mnie moja nowa karafka :D jest niesamowita i bardzo dobrze wykończona. Oczywiście dużo lepiej prezentuje się wypełniona ;) dlatego polecam gorąco, nie tylko jak idealna ozdoba barku ale jako baardzo użyteczna rzecz!!

2014-05-28 16:28:38 - Mąż

Moja żona bardzo lubi popijać wino do obiadu, dlatego też na urodziny kupiłem jej enigmatyczną karafkę do wina. Jaka była jej reakcja? Od chwili, kiedy ją ujrzała, zakochała się z niej!

2015-04-07 21:44:05 - Bogna

Karafka sprawdza się znakomicie i do tego swietny kontakt ze sprzedającym

2015-04-12 15:46:06 - Mosia

Elegancka, stylowa karafka :)

2015-04-14 08:24:12 - karGH

Ta karafka okazała się idealnym prezentem dla Mamy!

Polecamy