Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Muzyczna poduszka – jakże przyjemnie to brzmi! I ot co – ta poduszka brzmi, co jest wielką zaletą, ale jak się okazuje nie jedyną. Zacznijmy jednak od tego melodyjnego sekretu. Tajemnica polega na tym, że ulubionej melodii do zasypiania już nie będzie musiał słuchać każdy znajdujący się w pobliżu domownik, ale tylko Ty sam. Wystarczy przytulić się do poduchy i przyjemnie zasypiać przy preferowanych dźwiękach. Korzyści są dwutorowe: z jednej strony Ty zapewniasz sobie kojące warunki do relaksu, a z drugiej – oszczędzisz sobie codziennych dyskusji ze swoją drugą połową na temat tego nawyku. To także super pomysł na prezent dla kogoś o podobnych preferencjach.

Choć być może już spotkałeś się z poduchami tego typu to jednak jest kilka cech, które wyróżniają to na tle innych. Przede wszystkim mogą na niej smacznie spać dwie osoby, choć tylko jedna będzie sobie słuchać wybranych dźwięków. Po drugie – wcale nie jest się ograniczonym jedynie do słuchania muzyki z odtwarzacza mp3 bądź CD. W ten sposób można także śmiało zasypiać do dźwięków płynących z radia, telefonu – a nawet telewizji. Wszystko dzięki wewnętrznemu głośnikowi, który uwaga – w żaden sposób nie jest wyczuwalny w trakcie snu. Poduszka jest równie komfortowa jak każda tradycyjna, lecz wzbogacona o tą szczególną – muzyczną funkcję, o której mowa. Wystarczy podłączyć do niej dowolne urządzenie ze standardowym wyjściem 3,5mm i gotowe wystarczy się wygodnie ułożyć i można odpłynąć! Przy ulubionych brzmieniach i całkowicie bez marudzenia.


Gadżet w szczegółach:

  • materiał: 100% bawełna (okrycie), 100% poliester (wypełnienie)
  • wymiary: 70x45 cm
  • długość przewodu: 100 cm
  • współpraca z urządzeniami: odtwarzacz mp3, CD, telefon + pozostałe z wyjściem 3,5 mm
  • umieszczony wewnątrz poduszki głośnik jest niewyczuwalny
  • nie wymaga dodatkowego zasilania, energia jest pobierana z odtwarzacza
  • mogą na niej spać dwie osoby
Napisz opinię
2018-09-07 11:07:44 - Monia

Poduszka fantastyczna! Wreszcie mogę zasypiać przy szumie wodospadu, a partnerowi to nie przeszkadza :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...