Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Skarbonka może niektórym wydawać się reliktem przeszłości, niemniej jednak nie ulega wątpliwości, że wciąż wiele osób korzysta z takiego rozwiązania. Rodzice niejednokrotnie pragną w ten sposób nauczyć dzieci oszczędzania i zaznajomić je z tematyką pieniędzy. Taki gadżet może również stanowić także dekorację pokoju, czy też urozmaicenie wnętrza.

 

Wyprodukowana przez firmę Plastoy skarbonka nawiązuje do animowanego serialu „Dragon Ball Z”, czyli kontynuacji mang/komiksów Dragon Ball. Wielu z nas czekało na odpowiednią godzinę by zasiąść przed telewizory i obejrzeć kolejne przygody Son Goku.

Kolekcjonowanie akcesoriów związanych z popularnymi tekstami kultury nie jest w dzisiejszych czasach wcale rzadkim zjawiskiem. Dla wielu osób stanowi to wręcz ogromną atrakcję. Jeśli zatem w gronie bliskich nam osób znajdują się pasjonaci wspomnianej mangi czy anime, warto zastanowić się nad sprezentowaniem im dostępnej w naszym sklepie skarbonki. Przedstawia ona Smoczą Kulę i mierzy 9 centymetrów wysokości. Gadżet jest w kolorze pomarańczowym, ozdobiony czerwonymi gwiazdkami. Może to być jaskrawy, ciekawy i niecodzienny akcent w pomieszczeniu. Przy okazji praktyczne zastosowanie w postaci możliwości odkładania w skarbonce drobnych pieniędzy może okazać się bardzo praktyczne.

 

„Dragon Ball” zdobył serca wielu osób na całym świecie. Gadżety użytkowe nawiązujące do popularnych utworów cieszą się sporym zainteresowaniem. Może to być bowiem nieraz doskonały pomysł na upominek.

Gadżet w szczegółach:

  • wysoka jakość wykonania
  • materiał: PVC
  • wysokość: 9 cm
  • smocza kula wygląda jakby stała na podstawce
  • produkt na oficjalnej licencji
Polecamy