Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Skarbonki cieszą się sporą popularnością już od wielu lat. Niektórzy bardzo cenią sobie ten właśnie sposób przechowywanie drobnych oszczędności. Istnieją rozmaite modele tego typu gadżetów. W naszym sklepie znaleźć mogą Państwo skarbonkę przedstawiającą postać smoka Shenrona pochodzącą z kultowego serialu animowanego z cyklu „Dragon Ball” wyprodukowanego przez Toei Animation na podstawie serii komiksów Akiry Toriyamy o tym samym tytule.

Producentem wspomnianego gadżetu jest firma Plastoy. Przedmiot ten ma zastosowanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Można wykorzystać go bowiem jako skarbonkę, a także figurkę, dzięki której można wyrazić swoje przywiązanie do popularnego „Dragon Balla”. Wysokość gadżetu wynosi 27 centymetrów. Dominuje tutaj kolorystyka zielona oraz biała.

W dzisiejszych czasach przedmioty, których można używać na różne sposoby, cieszą się niemałym zainteresowaniem. W omawianym przypadku kupując jeden gadżet, można zyskać zarówno ciekawą ozdobę do pokoju, jak i miejsce do przechowywania zaoszczędzonych drobnych. Dla osób, które należą do grona fanów „Dragon Balla”, taki przedmiot może być świetnym prezentem. Jeśli pragnie się znaleźć podarek dla osoby zainteresowanej tematyką komiksową oraz wspomnianą serią, taka skarbonka może stanowić doskonałe rozwiązanie. Posiadanie tego rodzaju gadżetów, które nawiązują do popularnych tekstów kultury, jest często sposobem na to, aby wyrazić swoje upodobania, urozmaicić swoją przestrzeń, a także zdobyć przedmioty praktyczne z perspektywy użytkowej.


Gadżet w szczegółach:

  • Skarbonka z serii Dragon Ball - smok Shenrona
  • Idealna jako ozdoba jak i skarbonka
  • Wysokość skarbonki 27 cm
  • Materiał: PVC
  • Opakowanie: wielokolorowe kartonowe pudełko
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2019-10-07 20:47:57 - Ania :)

Ta skarbonka wygląda magicznie. Przypomina niesamowitą figurkę, a naprawdę chroni moje pieniążki - takie 2 w 1...

2019-10-23 18:27:21 - Gabi

Ta skarbonka jest niesamowita! Wygląda pięknie {|3