Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Któż nie śledził z zapartym tchem przygód i podróży młodego, odważnego chłopca Son Goku? Każdy młodzieniec chciał wytrenować siebie i swoje ciało na dobrego wojownika, każdy też chciał wejść w posiadanie siedmiu, tajemniczych Smoczych Kul. Czy chciałbyś być posiadaczem jednej z nich? Każdy wielbiciel Dragon Ball chciałby ją mieć – to pewne! Może dzięki niej przybliżysz się do zdobycia magicznych mocy – to zależy tylko od Ciebie! W naszym sklepie z łatwością staniesz się posiadaczem jednej ze smoczych kul.

Z całą pewnością dzięki antystresowej kuli Dragon Ball, w mig pozbędziesz się stresu, a Twoje ciało i umysł zaznają spokoju. Gadżety Dragon Ball robią furorę wśród wszystkich fanów, dlatego warto zaopatrzyć się w antystresową smoczą kulę i tym samym powiększyć swoją cenną kolekcję.

Piłka antystresowa Dragon Ball będzie trafionym prezentem dla każdego nerwusa. Dzięki gąbczastej i miękkiej - gumowej powłoce, kulę można zgniatać, możną nią rzucać czy nawet deptać, a ona zawsze powróci do wyjściowego kształtu.

Gadżet został wykonany z wysokiej jakości materiału sztucznego, dlatego będzie nam służył przez wiele lat. Owalny kształt, żółte pokrycie oraz perfekcyjne zwieńczenie czterema gwiazdkami, do złudzenia przypominają smoczą kulę. Antystresowa piłka Dragon Ball jest wielkości idealnej na dłoń i można ją zabrać ze sobą wszędzie.


Gadżet w szczegółach:

  • Kolor: żółty z czerwonymi gwiazdkami,
  • Materiał: miękka guma,
  • Zastosowanie: odstresowanie się, zabawa.
Polecamy