Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kiedy szukasz pomysłu na śmieszny gadżet jako prezent, to czapka błazna nadaję się na taki prezent idealnie. Pomyśl sobie o kimś, kogo ciągle widzisz poważnego, z marsową miną, wiecznie nie zadowolonego z otaczającego świata. Teraz wyobraź sobie go w tej kolorowej czapce.

Czapka błazna to klasyczny i sprawdzony sposób, na wprowadzenie zmiany w wyglądzie i zachowaniu każdego ponuraka. Każdorazowy ruch głową, powoduje dzwonienie dzwoneczków, umieszczonych na każdym odgałęzieniu czapeczki. Dzięki temu całe imprezowe towarzystwo wie kiedy spodziewać się gościa. Niestety, niektóre osoby mogą poczuć się rozczarowane, gdyż dźwięk wydawany przez ten odjechany gadżet, przypomina dźwięk dzwonków świętego Mikołaja. W tym przypadku nie możemy jednak spodziewać się prezentu.

Czapka błazna to także śmieszny prezent na osiemnastkę oraz wieczór kawalerski. Udekorowany nim jubilat, będzie niczym Stańczyk z obrazu Jana Matejki. Jeżeli do tego będzie dysponował podobnym poczuciem humoru, to czeka nas iście prawdziwie królewska impreza.


Gadżet w szczegółach:

  • rozmiar uniwersalny
  • na każdym odgałęzieniu dzwoneczek
  • bogata kolorystyka
Napisz opinię
2014-04-09 20:55:36 - Rafi

Kupiłem ją siostrze, na szczęście ma duży dystans - była zachwycona! Nie da się jej nie zauważyć.

Polecamy