Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kiedy szukasz pomysłu na śmieszny gadżet jako prezent, to czapka błazna nadaję się na taki prezent idealnie. Pomyśl sobie o kimś, kogo ciągle widzisz poważnego, z marsową miną, wiecznie nie zadowolonego z otaczającego świata. Teraz wyobraź sobie go w tej kolorowej czapce.

Czapka błazna to klasyczny i sprawdzony sposób, na wprowadzenie zmiany w wyglądzie i zachowaniu każdego ponuraka. Każdorazowy ruch głową, powoduje dzwonienie dzwoneczków, umieszczonych na każdym odgałęzieniu czapeczki. Dzięki temu całe imprezowe towarzystwo wie kiedy spodziewać się gościa. Niestety, niektóre osoby mogą poczuć się rozczarowane, gdyż dźwięk wydawany przez ten odjechany gadżet, przypomina dźwięk dzwonków świętego Mikołaja. W tym przypadku nie możemy jednak spodziewać się prezentu.

Czapka błazna to także śmieszny prezent na osiemnastkę oraz wieczór kawalerski. Udekorowany nim jubilat, będzie niczym Stańczyk z obrazu Jana Matejki. Jeżeli do tego będzie dysponował podobnym poczuciem humoru, to czeka nas iście prawdziwie królewska impreza.


Gadżet w szczegółach:

  • rozmiar uniwersalny
  • na każdym odgałęzieniu dzwoneczek
  • bogata kolorystyka
Napisz opinię
2014-04-09 20:55:36 - Rafi

Kupiłem ją siostrze, na szczęście ma duży dystans - była zachwycona! Nie da się jej nie zauważyć.

Polecamy